Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 06:46:17

Питання автосполучення між населеними пунктами вирішували в облдержадміністрації

08.02.2017   08:00Агенцiя

На черговому засіданні Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області остаточно визначили умови конкурсу з перевезення пасажирів за маршрутом Чернігів-Унучки. Засідання відбулось 7 лютого.

Від жителів сіл Унучки, Табаївка та Рогощі Чернігівського району надійшло колективне звернення з проханням введення додаткового цілорічного рейсу в обідню пору тричі на тиждень. Дану вимогу внесуть до нової угоди, яку укладуть з перевізником – переможцем конкурсних торгів, що відбудуться найближчим часом. Можливість обслуговування цього рейсу до проведення тендеру вивчається.

Також жителі села Унучки озвучили вимогу змінити час відправлення зимових та літніх рейсів. Ранковий цілорічний – має приходити на 10 хвилин раніше, а вечірній літній – на одну годину пізніше попередньо встановленого.

Перевізник, який на сьогодні забезпечує автосполучення обласного центру з цим населеним пунктом, здійснюватиме ранковий та вечірній рейс до проведення конкурсу навесні цього року.

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини