Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 17:44:21

Новгород-Сіверщина: потенціал району має бути корисним для усієї громади

02.02.2017   11:25

Згідно з Указом Президента України почесне звання "Мати-героїня" отримали Марія Лавицька зі Слобідки та Ольга Соловей із села Горбове, що на Новгород-Сіверщині.

Почесні відзнаки багатодітним матерям та солодкі подарунки для їх дітей вручив заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

Крім того, багатодітні сім’ї Жаліїв з Орлівки, Андрієнків зі Смяча, Воробей з Дігтярівки та Юдицьких з Рогівки отримали сертифікати на автоматичні пральні машини. Їх Сергій Сергієнко вручав разом з в.о. голови райдержадміністрації Русланом Веремієнком та головою районної ради В'ячеславом Кауфманом.

— У Чернігівській області досить давно працює програма підтримки багатодітних сімей. Ми знаємо їх і спілкуємось вже протягом тривалого часу. Переконаний, що і в подальшому, як обласна, так і районна влада не залишать багатодітні сім’ї сам на сам з їх проблемами, — зазначив заступник голови ОДА.

У ході поїздки Сергій Сергієнко провів кілька робочих зустрічей: з трудовим колективом ДП "Новгород-Сіверський райагролісгосп" — стосовно перспективних напрямків діяльності цього підприємства, з керівництвом територіального центру соціального обслуговування одиноких (непрацездатних) громадян — щодо спільного фінансування закладу з районного та міського бюджетів. На зустрічі у КЗ "Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім. І.Буяльського" йшлося про стан впровадження медичної реформи та функціонування лікарні у нових умовах.

— Новгород-Сіверський район на сьогодні має суттєвий економічний потенціал. Головним завданням усіх гілок районної влади вважаю максимальне використання цього потенціалу на користь місцевим громадам, — наголосив під час поїздки заступник голови ОДА.

Перебуваючи на Новгород-Сіверщині, Сергій Сергієнко відвідав також родину загиблого учасника АТО Олега Соломахи у Буді Вороб’ївській.


За інформацією сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Новгород-Сіверської райдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини