Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 03:14:31

Чернігівські експерти назвали найбільш сильних кандидатів в кожному окрузі

12.05.2012   14:59Агенцiя

11 травня в Експертному клубі “Чиста політика” Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень спільно з Освітнім центром “Ініціатива” провів круглий стіл на тему: “Визначення округів в Чернігівській області: очікування і реалії”.

Під час круглого столу  присутні чернігівські  громадські діячі,  журналісти, експерти та політики  назвали по 2  найбільш сильних кандидатів в кожному окрузі, відомих на цей момент.

Тож в 205 окрузі лідирує народний депутат від БЮТ Валерій Дубіль і чернігівський міський голова Олександр Соколов, при умові, що останній все ж піде на вибори.

В 206 двоє лідерів це бізнесмен і депутат Чернігівської облради Владислав Атрошенко і заступник чернігівського губернатора Станіслава Прокопенко.

В 207 окрузі на сьогодні безумовним лідером очільник парламентської  групи «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков. Конкуренцію йому може склади Леонід Кучма, якщо захоче піти на вибори, або кандидат від об’єднаної опозиції (КОДу)

В 208 окрузі наразі працює колишній очільник «Київміськбуду» Михайло Голиця. Відомий і активний на цьому окрузі і Олег Ляшко. Але чи піде останній по ньому залишається відкритим питанням.

В 209 окрузі беззаперечним лідером є колишній БЮТівець, керівник столичної будівельної компанії «Житлобуд» Іван Куровський. Гідних конкурентів у нього поки немає, ну хіба що Леонід Яковишин – директор великого сільськогосподарського товариства «Земля і воля» ,якщо збереться на вибори.  

Запекла боротьба вже йде на 210 виборчому окрузі. Тут Наразі 2 основних конкуренти – депутати Чернігівської облради Микола Рудьковсий (обирався від СПУ) і Анатолій Мирошниченко (Партія регіонів)

Участь у круглому столі взяли такі чернігівські громадські діячі,  журналісти, експерти та політики:

Юрій Вдовенко, Руслан Волощук, Юрій Паперний, Сергій Соломаха,   Олександр Шило, В’ячеслав Лебідь, Василь Амельченко,  Павло Пущенко та інші

Експерти також відзначили, що цей перелік  далеко не є вичерпним і варто чекати нових сильних кандидатів по округам. 

http://www.pik.cn.ua/vybory-2010/7921-chernigivski-eksperty-nazvaly-najbilsh-sylnyh-kandydativ-v-kozhnomu-okruzi

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.