Чернігівське земляцтво вчергове зібралося у столиці
Вже традиційно, на запрошення товариства "Чернігівське земляцтво", у столиці зібралися уродженці Придесення. Цьогоріч – із нагоди 21-ї річниці утворення об’єднання.
Делегацію Чернігівщини очолили голова обласної ради Ігор Вдовенко і перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.
До участі в святкуванні долучилися також відомі політичні, культурні та громадські діячі, депутати обласної ради.
Учасники урочистостей ознайомилися з міні-виставками провідних музеїв і митців, творами народних майстрів та аматорів мистецтва Чернігівщини, переглянули документальний фільм «Наш час», який продемонстрував діяльність земляцтва та його осередків протягом минулого року й розповів про вихідців із Чернігівської області, які волею долі вкоренилися у столиці, але продовжували і продовжують сприяти духовному і культурному розвитку своєї малої батьківщини.
Також земляки-чернігівці вшанували світлу пам'ять тих, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за волю і незалежність рідного краю та соборність Української держави.
З вітальним словом виступили, зокрема, голова товариства «Чернігівське земляцтво» Віктор Ткаченко, голова обласної ради Ігор Вдовенко й перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.
Вони ж, за доброю традицією, урочисто підписали угоду, засвідчивши своє прагнення й надалі поглиблювати тристоронню співпрацю для розв’язання актуальних питань економічного й соціально-культурного життя області, пропагування духовних надбань Сіверського краю.
Після цього тепле й дружнє спілкування земляків продовжилося у символічних куренях.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.