Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 13:49:10

Чернігівщина — Аргентина: на часі нова сторінка економічних відносин

22.12.2016   08:09Агенцiя

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич сьогодні зустрівся з Консулом Посольства Аргентинської Республіки в Україні Аріелем Максом Санчесом Ромеро, аби обговорити можливу співпрацю.

В нараді також взяли участь представники структурних підрозділів ОДА та експерти торгово-економічного та політичного відділів Посольства.

На разі зовнішня торгівля Чернігівщини з Аргентиною має незначні обсяги: цього року сіверяни поставляли аргентинським партнерам виробниче обладнання, а минулоріч — з-за океану до нас надходили жири та олії, органічні хімічні сполуки.

Однак, за переконанням посадовців, міжрегіональна торгівля має істотні резерви.

Зокрема обидві сторони зацікавленні як в експорті, так і в імпорті продукції харчової промисловості та сільського господарства.

— Економіка Чернігівщини має промислово-аграрну структуру. Майже половину валової доданої вартості формують промисловість та сільське господарство, — резюмував Леонід Сахневич.— Нам є що запропонувати новим ринкам.

Цікавить Аргентину і можливість реалізовувати спільні з Чернігівщиною проекти в галузі освіти, науки, туризму, культурних надбань.

— Аргентина має потужну українську діаспору, яка свого часу допомогла у розбудові країни. Українці, хоча й інтегрувалися у суспільство іншої держави, однак зберегли свою самобутність. Варто зауважити, що співпраця між нашими країнами в останні кілька років значно посилилася. Про це свідчить визнання Аргентиною українських дипломів про вищу освіту та розгляд держави як стратегічного партнера у багатьох галузях економіки, — наголосив Аріель Макс Санчес Ромеро.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини