Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 16:49:01

ОПОРА про вибори в об’єднаних територіальних громадах Чернігівської області. ВІДЕО

21.12.2016   09:59Агенцiя

Підсумки спостереження за днем голосування 18 грудня.

20 грудня відбулася прес-конференція координатора Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області Наталії Висіканець про перебіг дня голосування на місцевих виборах в об’єднаних територіальних громадах Чернігівської області 18 грудня.

Експерт ОПОРИ підвела підсумки спостереження за днем голосування, до якого були залучені громадські спостерігачі у п’яти громадах Чернігівській області, де перші вибори були призначені на 18 грудня та  проінформувала про найтиповіші правопорушення та інциденти.

Незалежне спостереження ОПОРИ охоплювало всі етапи виборчого процесу, а також взаємодію із правоохоронними органами щодо попередження та виявлення виборчих порушень, збір та аналіз статистичної інформації про перші місцеві вибори у об’єднаних територіальних громадах.


Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини