Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:35:25

У двох населених пунктах Чернігівщини відбудуться повторні вибори

21.12.2016   07:57Агенцiя

Відповідно до законодавства повторне голосування призначається, якщо у виборчому окрузі в день голосування найбільшу і водночас однакову кількість голосів набрали два або більше кандидатів.

З цієї причини знову голосуватимуть у двох селах Чернігівської області: у селі Сальне, де повторні вибори відбудуться у перший день нового року, та  у селі Вишеньки (дату повторних виборів ще не призначили).

У одномандатному виборчому окрузі № 22, що у селі Сальне (Лосинівська ОТГ), два кандидати у депутати здобули рівну кількість голосів на виборах 11 грудня 2016 року: за Акуленко Наталію Михайлівну від Аграрної партії України та за Андріяш Ольгу Миколаївну від ВО «Батьківщина» проголосували по 61 виборцю.

Повторні вибори у цьому окрузі Лосинівська ТВК призначила на 01 січня 2017 року.

На дільниці № 740336, що у селі Вишеньки Коропського району, така ж ситуація: однакову кількість голосів набрали кандидати в депутати Куліш Андрій Олександрович від Радикальної партії Олега Ляшка та Зубок Світлана Іванівна від партії “Наш край”.

Як повідомляють представники ОПОРИ, на цій дільниці ТВК ще не призначила дату проведення повторного голосування.

Нагадаємо, що відповідно до ч. 1 ст. 87 Закону України «Про місцеві вибори» територіальна комісія приймає рішення про проведення у виборчому окрузі повторного голосування, якщо: у виборчому окрузі в день голосування найбільшу і водночас однакову кількість голосів набрали два або більше кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини