Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 07:12:25

Кабмін визначив друковані ЗМІ для оприлюднення оголошень про виклик до суду в 2017. На Чернігівщині це "Деснянська правда"

20.12.2016   11:08Агенцiя

Про це свідчить розпорядження № 972 від 14 грудня, опубліковане на урядовому порталі.

Так, газета Кабміну "Урядовий кур'єр" визначена друкованим ЗМІ загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому у 2017 році розміщуватимуться оголошення про виклик до суду, повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого і інформація по процесуальних документах.

Згідно з документом, у Вінницькій області оголошення будуть друкувати в газеті "Вінниччина", у Волинській - "Волинь-нова", в Дніпропетровській - "Вісті Придніпров'я", в Донецькій - "Донеччина", в Житомирській - "Житомирщина", в Закарпатській - "Новини Закарпаття", в Запорізькій - "Запорізька правда", в Івано-Франківській - "Галичина", в Київській - "Час Київщини", в Кіровоградській - "Народне слово", в Луганській - "Вісті Луганщини", у Львівській - "Львівська пошта". Розпорядженням визначається також, що в Миколаївській області оголошення будуть друкувати у виданні "Південна правда" і "Рідне Прибужжя", в Одеській - "Одеські вісті", в Полтавській - "Зоря Полтавщини", в Рівненській - "Вісті Рівненщини", в Сумській - "Сумщина", в Тернопільській - "Свобода", в Харківській - "Слобідський край", в Херсонській - "Наддніпрянська правда", в Хмельницькій - "Подільські вісті", в Черкаській - "Черкаський край", в Чернівецькій - "Буковина", в Чернігівській - "Деснянська правда" і в Києві - "Хрещатик".

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.