Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 01:51:51

Юрій Юрченко – новий очільник обласного управління Пенсійного фонду

20.12.2016   07:52Агенцiя

Згідно наказу Пенсійного фонду України від 14 грудня 2016 року № 16 начальником головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області призначений Юрій Юрченко.

Нового керівника колективу представили перший заступник голови правління Пенсійного фонду України Микола Шамбір та перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Юрій Юрченко подякував за довіру та запевнив, що під його керівництвом колектив фонду наполегливо реалізовуватиме на Чернігівщині державну політику у сфері пенсійного забезпечення громадян.

Юрій Юрченко має три вищі освіти: педагогічну, юридичну та магістра державного управління, а також наукове звання кандидата наук з державного управління.

Загальний стаж роботи – понад 29 років.

Останні тринадцять років, з березня 2003-го, працював на посаді першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини