Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 22:38:55

Семенівська міська рада ініціює об’єднання громади

19.12.2016   17:36

Семенівська міська рада ініціює об’єднання територіальних громад Семенівської міської ради та сільських рад Семенівського району в Семенівську об’єднану територіальну громаду з центром в місті.

Добровільне об’єднання територіальних громад Семенівської міської ради та 17 сільських рад Семенівського району, а саме:
Семенівської міської ради у складі м. Семенівка та с. Кути Другі, Архіпівської сільської ради у складі с. Архипівка, с. Заря, с. Леонівка; Галаганівської сільської ради у складі с. Галаганівка, с. Гремячка; Жадівської сільської ради у складі с. Жадове, с. Вільхівка, с. Довжик, с. Єршов, с. Іваніне, с. Селище, с. Турове; Янжулівської сільської ради у складі с. Янжулівка, с. Покровське; Іванівської сільської ради у складі с. Іванівка, с. Зелений Гай, с. Іванпуть, с. Кривуша, с. Марс, с. Ракути, с. Східне; Карповицької сільської ради у складі с. Карповичі, с. Гаті, с. Красні Лози, с. Набережне; Костобобрівської сільської ради у складі с. Костобобрів, с. Сергіїівське; Машівської сільської ради у складі с. Машеве, с. Ферубки; Миколаївської сільської ради у складі с. Миколаївка, с. Залізний Міст; Орликівської сільської ради у складі с. Орликівка, с. Баранівка, с. Блешня, с. Мхи, с. Першотравневе; Олександрівської сільської ради у складі с. Олександрівка, с. Газопровідне, с. Зелена Роща, с. Карасі, с. Криульки, с. Максимихине, с. Угли, с. Фроли; Погорільської сільської ради у складі с. Погорільці, с. Лосівка, с. Тополівка; Старогутківської сільської ради у складі с. Стара Гутка, с. Вільшанка, с. Жаданівка, с. Лосівочка, с. Шведчина; Тимоновицької сільської ради у складі с. Тимоновичі, с. Заріччя, с. Калинівське, с. Медведівка, с. Брониви, с. Луб»яне, с. Чорнозем; Хотіївської сільської ради у складі с. Хотіївка, с. Кринички, с. Лісківщина, с. Прогрес, с. Березовий Гай; Чорнорізької сільської ради у складі с. Чорний Ріг, с. Бобрик Другий, с. Козилівщина, с. Лубня; Радомської сільської ради у складі с. Радомка, с. Березова Роща в  Семенівську міську об’єднану територіальну громаду з центром в місті Семенівка.

 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.