Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 12:38:24

Неофіційні результати виборів у 6-ти об’єднаних громадах на Чернігівщині

19.12.2016   11:32Агенцiя

Цієї неділі у 6-и громадах Чернігівщини відбулись вибори голів та депутатів об’єднаних громад.

За даними Громадянської мережі ОПОРА 48,2% виборців проголосували на місцевих виборах на Чернігівщині.

Наразі маємо перші неофіційні результати голосувань.

Головою Іванівської ОТГ обрано Сергія Гаруса із результатом у майже 60% голосів виборців. У цій громаді активність виборців була дуже високою – майже 60%.

У Сновській об’єднаній громаді кандидат-самовисуванець Олександр Медведьов, підтримуваний місцевим осередком БПП, здобув більше 50 % голосів. На другому місці висуванець Радикальної партії Ляшка Павло Мірошниченко з результатом 26 %.

Переконливу перемогу по Корюківській ОТГ отримав Ротан Мамедов, отримавши 74 % голосів. На другому місці зі значним відривом депутат районної ради Людмила Синюта (кампанію підтримували місцеві осередки «Народного Фронту» та ВО «Батьківщина»), яка отримала 16 % голосів виборців.

У Носівській ОТГ переміг Володимир Ігнатченко, самовисуванець (підтриманий партією «Наш край»). Він здобув 52% голосів виборців. Кандидат Іван Пугач, якого просував нардеп Олександр Кодола, отримав 38%. До речі, більшість депутатських місць у раді громади отримала партія «Наш край».

За підсумками голосування у Коропській громаді переміг Віктор Журавель (48 % голосів), представник ВО «Батьківщина», на 2 місці — Михайло Півень (партія «Наш край» 27%), третій — чинний голова РДА Володимир Куніцин набрав 22 %.

У Михайло-Коцюбинській ОТГ переміг діючий голова Микола Завальний, який набрав 73 % відсотків голосів. Найближчий суперник спромігся на 12 %.

http://cntime.cn.ua/top-novini/item/16848-neofitsiinirezultatyvyborivu6tyobiednanykhhromadakhnachernihivshchyni.html

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини