Голова ДВК вказувала спостерігачам, звідки їм спостерігати за голосуванням
Сьогодні на Чернігівщині відбуваються вибори до шести об’єднаних територіальних громад: Корюківської, Коропської, Сновської, Михайло-Коцюбинської, Іванівської та Носівської.

Загалом, як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, всі дільниці відкрились вчасно та без порушень.
Однак на ДВК № 740364 міста Корюківки голова комісії Любов Савостейко вказувала спостерігачам, де вони мають сидіти, зазаначивши при цьому, що вони повинні спостерігати за процесом саме з визначеного місця.
У відповідь спостерігач Громадянської мережі ОПОРА пояснив голові комісії, що згідно із законодавством він має право пересуватись дільницею та вести спостереження з того місця, яке є зручним.
Громадянська мережа ОПОРА нагадує суб'єктам виборчого процесу, що офіційний спостерігач від громадської організації має право перебувати на виборчих дільницях під час голосування, спостерігати з будь-якої відстані за діями членів виборчої комісії, у тому числі під час видачі виборчих бюлетенів виборцям і підрахунку голосів, не заважаючи членам виборчої комісії фізично (п. 3 ч. 9 ст. 66 Закону України «Про місцеві вибори»)
У разі виявлення порушень виборчого процесу звертайтеся за телефоном гарячої лінії ОПОРИ: 044 591 44 44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).
За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець,
координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Чернігівській області
+380679309966, vysikanetsn@gmail.com
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.