Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 06:48:22

Вибір перевізників на маршрути громадського автотранспорту розпочався: відкрили конверти претендентів

13.12.2016   09:08

У Чернігівській міській раді в присутності журналістів та членів конкурсного комітету відкрили конверти з документами фірм, що претендують на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами.

Спеціальний комітет для проведення цього конкурсу утворений розпорядженням Чернігівського міського голови від 9 грудня.

Очолює комітет заступник міського голови Олександр Ломако.

На відкритті першого засідання комітету він відзначив, що є нейтральною незаангажованою людиною, яку важко звинуватити у зв’язках з кимось із перевізників.

Поставлене ним перед конкурсним комітетом головне завдання – провести цей конкурс максимально чесно, відкрито і прозоро.

    -         Наша задача №1 – максимально прозорий і відкритий процес, щоб ніхто не звинувачував ні міську раду, ні представників громадськості чи профільних підрозділів, які входять у цю комісію, в тому що той чи інший перевізник виграв цей конкурс нечесно. І друга наша задача – вже після цього чітко контролювати виконання договорів. Щоб якщо вже перевізник узяв на себе зобов’язання міняти на нові, умовно кажучи, по три машини на маршруті в рік, а протягом двох років замінити всі – щоб він їх чітко виконував. І те ж стосується зобов’язань по наявності GPS в автобусах, по перевезенню пільговиків та іншому, - сказав він.

Згідно графіку роботи конкурсного комітету, з 13 по 20 грудня ним мають бути перевірені бази, транспортні засоби, документи кожного учасника. На думку Олександра Ломака, в цей тиждень можуть також робитися виїзди на місце знаходження транспорту конкурсантів та публічна демонстрація цього транспорту, для чого будуть запрошуватися ЗМІ.

А 23 грудня відбудеться вже другий етап конкурсу, який полягатиме в підрахунку балів за чіткою системою, прописаною згідно вимог відповідної Постанови Кабінету міністрів України.

У результаті проведення цього конкурсу, який передбачає новий вибір перевізників для обслуговування всіх автобусних маршрутів Чернігова і укладення з ними договорів на нових умовах, місто очікує поступового оновлення перевізниками транспортних засобів. Також будуть передбачені більш жорсткі умови дотримання графіків руху та ряд інших додаткових вимог.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.