Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 10:38:19

Інформацію щодо “тітушок” у поліції не підтвердили

11.12.2016   11:44

На сайті ЧЕЛАЙН МЕДІА ГРУП 11 грудня розміщена новина “У Лосинівці на виборах «Батьківщина» влаштовує свавілля” з інформацією щодо залякування виборців.

У новині вказано: “За інформацією місцевих жителів, «тітушок» привіз син одного з кандидатів у депутати Лосинівської селищної ОТГ від ВО «Батьківщина». Приїжджі хлопці спортивної статури вимагають, щоб люди не голосували за інші політичні сили, окрім кандидата на голову Андрійця та представників ВО «Батьківщина».

Також у новині наголошено, що правоохоронні органи повідомлені про ці події.

Громадянська мережа ОПОРА звернулася за коментарем до Ніжинського відділу поліції. “Жодних звернень щодо порушень виборчого процесу не було”, - поінформував Сергій Людкевич, сержант поліції Ніжинського відділку, помічник чергового.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що подібні піар-технології є маніпуляцією громадською думкою. Зазначимо, що у частині 5 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розповсюджувати завідомо недостовірні відомості про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюджувати завідомо недостовірну інформацію про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

Громадянська мережа ОПОРА також нагадує, що відповідно до статті 297 Цивільного кодексу України «кожен має право на повагу до його гідності та честі. Гідність та честь фізичної особи є недоторканними…».

Громадянська мережа ОПОРА звертається до усіх суб’єктів виборчого процесу та засобів масової інформації дотримуватися Законів України.

Нагадаємо, що ЧЕЛАЙН МЕДІА ГРУП здійснює агітацію в день виборів, а також у Лосинівці ЧЕЛАЙН МЕДІА ГРУП проводить екзит-пол. Зауважимо, що засновником ТОВ “ЧЕЛАЙН МЕДІА ГРУП”  є Торбєєв Микола Олександрович. На місцевих виборах 2015 року Торбєєв Микола балотувався по територіальному виборчому окрузі №4 з виборів депутатів Чернігівської міської ради від політичної партії “Наш край”. Також пан Торбєєв був помічником народного депутата Козуба Олександра (“Партія регіонів”) у VII скликанні  та є помічником народного депутата Давиденка Валерія, члена депутатської фракції “ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.

У разі виявлення порушень виборчого процесу звертайтеся за телефоном гарячої лінії: 044 591 44 44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).
За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець,
координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Чернігівській області
+380679309966, vysikanetsn@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини