Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 01:19:34

Прес-конференція у форматі круглого столу "Рятуйте Референдум". ВІДЕО

10.12.2016   11:01Агенцiя

Центр політико-правових реформ спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) провів у Чернігові круглий стіл "Рятуйте Референдум".

6 листопада 2012 року Януковичем було протягнуто через Верховну Раду неконституційний Закон України «Про всеукраїнський референдум». Цей «закон» діє до цього часу! Він створює можливості для проведення керованих та маніпулятивних референдумів, за результатами яких можливо навіть змінити Конституцію України, територію держави та провести будь-що вигідне владі. Це закладена бомба під всією територією України. Після приходу в 2014 році нових сил до Парламенту однією з перших декларованих цілей було скасування цього закону. Чому цей промосковський неконституційний Закон досі діє?

Спікерами були:
- Юлія Кириченко - керівник проектів з питань конституційного права Центру політико-правових реформ, експерт Реанімаційного пакету реформ
- Богдан Бондаренко - експерт Центру політико-правових реформ.

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини