Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 10:20:44

З 17 червня запроваджується норма обов’язкового попереднього інформування митних органів Російської Федерації та Республіки Білорусь

05.05.2012   09:09

Щодо змін у митних правилах країн Митного союзу

Згідно Рішення Комісії Митного союзу від 09.12.2011 № 899 “Про введення обов’язкового попереднього інформування про товари, які ввозяться на митну територію Митного союзу автомобільним транспортом” з 17.06.2012 вводиться обов’язкове попереднє інформування про товари, які ввозяться на митну територію Митного союзу автомобільним транспортом.

Уповноважені економічні оператори, перевізники, митні представники або інші зацікавлені особи мають надавати інформацію стосовно товарів, які ввозяться автомобільним транспортом, не менш ніж за дві години до їх ввезення на територію Митного союзу.

Митний Комітет Республіки Білорусь інформує, що офіційні документи (Технічні умови, Рішення, тощо), що регламентують порядок надання попередньої інформації до митних органів Білорусі, розміщені на офіційному сайті Митного комітету у розділі “Электронное предварительное декларирование” за адресою: http://gtk.gov.by/ru/epi.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини