Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 22:42:07

З 17 червня запроваджується норма обов’язкового попереднього інформування митних органів Російської Федерації та Республіки Білорусь

05.05.2012   09:09

Щодо змін у митних правилах країн Митного союзу

Згідно Рішення Комісії Митного союзу від 09.12.2011 № 899 “Про введення обов’язкового попереднього інформування про товари, які ввозяться на митну територію Митного союзу автомобільним транспортом” з 17.06.2012 вводиться обов’язкове попереднє інформування про товари, які ввозяться на митну територію Митного союзу автомобільним транспортом.

Уповноважені економічні оператори, перевізники, митні представники або інші зацікавлені особи мають надавати інформацію стосовно товарів, які ввозяться автомобільним транспортом, не менш ніж за дві години до їх ввезення на територію Митного союзу.

Митний Комітет Республіки Білорусь інформує, що офіційні документи (Технічні умови, Рішення, тощо), що регламентують порядок надання попередньої інформації до митних органів Білорусі, розміщені на офіційному сайті Митного комітету у розділі “Электронное предварительное декларирование” за адресою: http://gtk.gov.by/ru/epi.

Останні новини Чернігівщини

Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці 14:07

Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.

Кращі з кращих: педагогам області вручили відзнаки конкурсу «Учитель року – 2023» 14:05

Урочистості, присвячені підсумкам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», відбулися сьогодні в обласному центрі. Переможців, лауреатів та дипломантів вітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.