Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 09:57:27

Сесією Чернігівської міськради прийнято кадрове рішення

30.11.2016   12:41

Першим питанням, розглянутим на тринадцятій сесії Чернігівської міської ради 7 скликання після затвердження порядку денного, стало додаткове - про звільнення заступника одного з заступників міського голови, а саме Валерія Бондарчука.

Питання на розгляд депутатів вніс міський голова. Одночасно він попросив не драматизувати його й сприймати як робочий процес, метою якого є посилення роботи на напрямку.

Оголошені на вимогу депутатів зауваження до заступника полягали в наступному:

Всупереч його посадовим обов’язкам на сьогодні не розроблена та не затверджена комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Чернігові; не розроблено положення по переведенню садових будинків у житлові (присадибні будинки). Не організоване проведення процедур закупівлі та не виконані роботи по розробці «Концепції генерального плану м. Чернігова» та по створенню топографічних планів масштабу 1:2000 в цифровій і графічній формі. Не відбувається відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва учасникам АТО, в тому числі на території «Лісковиці» в м. Чернігові.

Після дебатів депутати проголосували «за» це питання.

Одночасно ними висловлена пропозиція в місячний термін провести оцінку роботи всіх заступників міського голови та секретаря міської ради. Владислав Атрошенко проінформував присутніх, що проведення такої оцінки вже заплановане і має відбутися у грудні.

Останні новини Чернігівщини

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків 09:27

Протягом листопада 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено майже 1,4 млрд грн податків та зборів.

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна 09:22

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Євген Ворожко увійшов до складу оновленої наглядової ради Національного університету «Чернігівська політехніка».

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають 09:19

Значне погіршення погодних умов — дощ з мокрим снігом та значні пориви вітру – у ніч з 8 на 9 грудня призвели до пошкодження повітряних ліній електропостачання (ЛЕП) практично по всій Чернігівщині.

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19 09:12

12 376 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 9 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 078 дітей та 194 медпрацівники.

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми 09:00

8 грудня голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко провела зустріч у форматі "Кава з депутатом".