Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 12:02:21

Завдяки Ігорю Рибакову відремонтують Коропську поліклініку

03.05.2012   15:55Агенцiя

Народний депутат України, лідер фракції “Реформи заради майбутнього” Ігор Рибаков постійно переймається питаннями охорони здоров’я населення. Цей напрямок він вважає одним з найголовніших питань в державі.

З проблемами медицини в районах та на селі Ігор Рибаков знайомий не з розмов. Під час зустрічей з виборцями він постійно навідується до місцевих лікувальних закладів. Кожному з них надає допомогу і підтримку.
Так, завдяки Ігорю Рибакову Коропська районна лікарня нарешті зможе відремонтувати поліклінічне відділення. Про це повідомив народний депутат, перебуваючи у Коропі з робочою поїздкою. Кошти надійдуть із державного бюджету.

Ігор Рибаков розуміє, що проблеми, які виникають у районах, зокрема – у медичній галузі, неможливо вирішити тільки за рахунок районного або обласного бюджетів. Потрібна допомога держави. “Мені вдалося добитися виділення з державного бюджету 100 мільйонів гривень на вирішення соціально-економічних проблем області. З них біля 20 мільйонів гривень – на потреби Коропщини. І в цій сумі – 3900 тисяч – на вашу лікарню”, – повідомив радісну новину коропським медикам Ігор Рибаков та запропонував далі, однією командою, як єдиною родиною працювати на розвиток району і медицини. “Тільки спільними зусиллями можна вирішити існуючі проблеми, – вважає лідер фракції “Реформи заради майбутнього”.

Головний лікар Коропської лікарні Стефанія Миронова щиро дякувала Ігорю Рибакову за такий подарунок. Поліклініці понад 100 років і будівля потребує ремонту як зсередини, так і ззовні. В ній потріскалася стеля, підлога потребує термінової заміни, кабінети – капітального ремонту.

“Кошти, які ми отримаємо за сприяння Ігоря Рибакова, дадуть нам можливість створити належні умови роботи для наших медичних працівників та комфортні умови для наших пацієнтів, – сказала Стефанія Миронова. – Мені імпонує, що Ігор Рибаков реально оцінює існуючу ситуацію і чесно говорить, що одночасно і швидко вирішити всі проблеми неможливо. Деякі – можна вирішити за один день, а на деякі – піде не один місяць. Ігор Рибаков – людина слова. Якщо він сказав, що допоможе нам впоратися з тим чи іншим питанням – він так і зробить”.

Також Ігор Рибаков також потурбувався і про обладнання для клінічної лабораторії. На думку народного депутата – найголовніше в житті – це здоров’я. Тому він завжди дбає про покращення медичного обслуговування і діагностичного обстеження у лікувальних закладах. Взагалі, турботу про людей і увагу до них – Ігор Рибаков вважає нормою свого життя.

Стефанії Мироновій прийшлася до вподоби пропозиція Ігоря Рибакова об’єднатися і працювати однією командою і однією родиною.

Медичні працівники Коропщини з теплотою зустріли пропозицію Ігоря Рибакова і готові стати членами його команди. Адже їх об’єднує ще й сама медицина, оскільки батьки Ігоря Рибакова – медичні працівники.

А ще у Коропській лікарні відмітили людяність народного депутата і його увагу по звичайних людей.

Валентина Михайлова

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини