Юрій Павленко відвідав Прилуцьку виховну колонію
Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко з інспекційним візитом відвідав Прилуцьку виховну колонію для хлопців, м. Прилуки Чернігівської області.

У закладі сьогодні перебувають 246 вихованців.
Юрій Павленко ознайомився з матеріально-технічним забезпеченням колонії, організацією навчального процесу, умовами перебування та харчування вихованців.
Також під час відвідування Юрій Павленко зустрівся з вихованцями закладу, зокрема з кореспондентами газети «Горизонт», яка видається в колонії. Газета напередодні стала «відкриттям року» на Всеукраїнському конкурсі шкільних газет в Миколаєві.
Вихованці колонії також організували козацький курінь ім. Івана Богуна, де пропагують патріотичне виховання та навчаються спортивному гопаку. Як зазначив найстарший «козак» Тарас, займаючись бойовими мистецтвами, вони пропагують ідею козацтва, прагнуть показати, що зможуть захистити свою Батьківщину.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.