Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 грудня, 22:41:05

Як дізнатися все про свого депутата? ВІДЕО

09.11.2016   07:57Агенцiя

Чим він займається у Верховній Раді, як голосує? Як працює в окрузі та відстоює інтереси виборців? Які його статки? Громадська мережа ОПОРА презентувала набір інструментів парламентського моніторингу діяльності народних обранців, відкритих та доступних для користування кожному громадянину.

Чим народні депутати займаються у Верховній Раді? Громадянська мережа ОПОРА презентувала у Чернігові інструменти парламентського моніторингу діяльності народних обранців. Один з них – веб-платформа «Рада».

Наталія Висіканець, громадський консультант ГМ ОПОРА в області: «Якщо ми відкриваємо профайл цього депутата, ми можемо подивитися, наскільки дисципліновано він відвідував засідання Верховної Ради, яка була відвідуваність на засіданнях комітету, власне, в якому він працює і яким чином він голосував.  В яких ситуаціях було це голосування – в яких за, в яким проти. На цьому ж про файлі ми можемо подивитися ще такий досить цікавий сегмент — «улюблені слова депутата під час виступу на засіданнях Верховної Ради».

Ще один інструмент контролю за діяльністю народних депутатів — веб-платформа «Вони голосують для тебе», де зібраний аналіз їхніх голосувань.

Наталія Висіканець, громадський консультант ГМ ОПОРА в області: «Тут більш детальна інформація, яка для споживача більш свідомого, який хоче аналізувати, як насправді відбувається робота депутата, наскільки ті речі, які він декларує, збігаються з тими речами, які він робить в парламенті. Яким чином голосує депутат».

Також задля інформування населення стосовно взаємодії з депутатами ОПОРА підготувала інформаційні буклети-інструкції.

Наталія Висіканець, громадський консультант ГМ ОПОРА в області: « «Ви і народний депутат» — це хороший матеріал, який слугуватиме для того, щоби люди могли навчитися правильно звертатися до депутата. І крім того, ознайомитися з тим, які ж все ж таки проблеми депутат має вирішувати і чим він має займатися: дахами і лагодженням паркану чи все ж таки законотворчою роботою і вирішенням насправді глобальних питань».

Окрім інформації про законотворчу діяльність депутата, біографічних даних депутата, його контактів та інформації про майновий стан, для порталу «Рада»  громадські активісти зібрали також дані про приймальні та про помічників депутатів, що дуже важливо для підтримання зв’язку людей із народним обранцем.

Наталія Висіканець, громадський консультант ГМ ОПОРА в області: «Насправді в нашому регіоні великих проблем немає, комунікація відбувається певним чином, але не всі громадяни знають, де саме можна знайти приймальню депутата. Власне громадянська мережа ОПОРА підготувала інформаційні буклети з адресами приймалень, з вказаними іменами представників парламентських обранців наших. 1154 Таким чином полегшивши трохи роботу людині. Можна взяти подивитися, де знаходиться твій депутат і яким чином до нього можна звернутися і в який час».
 

Останні новини Чернігівщини

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон 18:04

5 грудня Верховна рада України в другому читанні та в цілому прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу 15:57

Наразі Чернігівська поліція перевіряє анонімну інформацію про замінування навчального закладу в одному з мікрорайонів міста. Дітей та персонал двох шкіл евакуйовано.

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей 14:45

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений 13.02.2019, зранку, перебуваючи в приміщенні національної лотереї «Золотий кубок», що по вул. Рокосовського у м. Чернігові, зі столу таємно викрав кавоварку.

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я 14:42

О пів на першу дня до поліції надійшла інформація про крадіжку на вулиці Промисловій – заявник побачив, як двоє невідомих виносять із подвір’я сусіда металеві речі.

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році 14:17

Публічний звіт чернігівського міського голови Владислава Атрошенка перед громадою про роботу в 2019 році відбувся 4 грудня в залі Міського палацу культури ім. В. Радченка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини