Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:48:15

"Наш край": виборці мають знати, як працюють депутати

31.10.2016   13:17Агенцiя

Франція «Наш край» у Чернігівській міській раді пропонує створити рубрику «Новини фракцій» на офіційному веб-порталі міської ради.

З відповідним запитом до міського голови звернувся керівник фракції Олександр Соколов.
   
За його словами, така рубрика працює на сайті Чернігівської обласної ради, і це дозволяє депутатам інформувати про свою діяльність. «Я переконаний, що нова рубрика на офіційному веб-порталі міськради сприятиме відкритості у діяльності депутатів міської ради і поставить усіх в рівні умови, дозволяючи звітувати про свою роботу», - зазначив Олександр Соколов.

Питання про створення нової рубрики було порушено і під час експертного обговорення «Чернігів – рік при новій владі», що відбулося у прес-центрі «Чернігівський вибір» минулого тижня та було присвячене річниці зміни політичних пріоритетів чернігівців. На думку секретаря міської ради Віктора Бистрова, на сьогодні доступ представників політичних сил до медійних ресурсів Чернігова дуже обмежений. Якщо раніше, приміром, про діяльність депутатів міськради постійно інформувала комунальна газета, то зараз такої можливості немає.
Висвітлювати свою діяльність місцеві осередки політичних партій можуть лише на комерційних умовах, що не зовсім правильно, оскільки йдеться про відкритість і прозорість діяльності представників чинної влади.

Віктора Бистрова підтримав також депутат міської ради Сергій Вакуленко. Він переконаний, що така рубрика на сайті міськради дуже потрібна. «Зможемо побачити, як працює той чи інший депутат, як позиціонує та чи інша фракція», - сказав він.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини