Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:53:23

Програму 20/80 для приватного сектору міста Чернігова затверджено з кошторисом на наступний рік у 10 мільйонів

28.10.2016   09:43

27 жовтня депутати Чернігівської міської ради затвердили Програму розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки.

Реалізація цієї Програми передбачає залучення мешканців приватного сектору до покращення благоустрою та поліпшення умов їх проживання шляхом об'єднання зусиль Чернігівської міської ради та її виконавчих органів з органами самоорганізації населення (ОСН) міста.

Виділення коштів з міського бюджету на виконання робіт по благоустрою територій буде проводитись на умовах співфінансування. А саме: 80% від загальної вартості робіт згідно з проектно-кошторисною документацією - кошти міського бюджету, 20% - власні та залучені кошти ОСН в приватному секторі міста Чернігова.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації зазначеної Програми у 2017 році, передбачений в обсязі 10 млн грн. Тобто, з міського бюджету буде виділено – 8 млн грн, а власних та залучених коштів ОСН – 2 млн грн.

Для того, щоб брати участь у цій Програмі, необхідно створити ОСН, затвердити участь у цій програмі, а вже після цього розробляти проектно-кошторисну документацію.

Мешканці приватного сектору, які згодяться на участь у цій програмі на умовах співфінансування, зможуть зробити капітальний ремонт та будівництво доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення, водовідведення дощових та талих вод.

Депутати на сесії міської ради затвердили проект цієї програми, внісши до нього кілька правок. Зокрема, зробивши доповнення у розділі 5: координацію та контроль за виконанням цієї Програми, крім постійних комісій Чернігівської міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів, з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження й управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, здійснюватимуть і постійні профільні комісії районних рад у місті Чернігові.

 
Довідково:

У межах міста Чернігова розташовано 23 тисячі приватних домоволодінь, у яких мешкає 71,52 тисяч жителів (24% від загальної кількості мешканців міста), які недостатньо забезпечені інженерно-транспортною інфраструктурою (водопостачання, водовідведення, освітлення вулиць, технічний стан доріг, відсутність тротуарів тощо).

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини