Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:36:03

Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного одинадцятої сесії Чернігівської міської ради

20.09.2016   08:06

19 вересня, на засіданні погоджувальної ради розглянуто перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд одинадцятої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 29 вересня 2016 року.

На розгляд депутатів пропонується 21 питання, підготовлене структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на початку засідання.

Під час розгляду порядку денного особливу дискусію визвало питання затвердження Програми профілактики злочинності на території м. Чернігова на 2016-2017 роки. На думку присутніх депутатів, ця програма потребує включення більш конкретних заходів. Міський голова запропонував депутатам визначитись з доповненнями, обговорити їх на постійних комісіях та внести деякі зміни до програми.

На розгляд сесії також пропонується затвердження Програми щодо компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в залізничному транспорті приміського сполучення на 2016 рік, Програми здійснення додаткових заходів із мобілізації коштів до міського бюджету міста Чернігова на 2016-2018 роки. Крім того, вноситимуться зміни до міських програм щодо надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, щодо розвитку земельних відносин на території міста Чернігова та інш.

До порядку денного включені також земельні питання.

Владислав Атрошенко звернувся до депутатів з наполегливим проханням уважно вивчити всі питання порядку денного і, якщо виникнуть питання технічного характеру, то вирішити їх під час роботи постійних комісій міської ради.

Пленарне засідання 11-ї сесії міської ради 7 скликання відбудеться 29 вересня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням міського голови можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи".

Протягом цього тижня відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.