Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 19:26:51

Чернігів приєднався до спільного проекту "Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади"

15.09.2016   09:52

У Чернігівській міській раді підписано МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ між Чернігівською міською радою, Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» та громадською організацію «Волонтерський центр «ЄДНІСТЬ» про співпрацю в рамках реалізації спільного проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» в м. Чернігів.

Меморандум підписали: Чернігівська міська рада в особі міського голови Владислава Атрошенка, Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в особі президента Віктора Ляха, громадська організація «Волонтерський центр «ЄДНІСТЬ» в особі керівника Яни Манойло.

Платформа «Відкрите місто» є сучасним інтернет-сервісом, створеним для взаємодії громадян,  місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, благодійних фондів та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громади.

Ця система надасть можливість громадянам привертати увагу до актуальних проблем своєї громади, а місцевій владі – оперативно реагувати на ці проблеми.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив вдячність усім громадським організаціям, які допомагають у налагодженні результативної співпраці громадян з місцевою владою, щоб зробити місто більш комфортним.

Ця електронна система, до якої приєднався сьогодні Чернігів, на переконання міського голови, є частиною процесу впровадження електронного документообігу, інструментів електронної демократії для ефективної комунікації влади і громадян. Це елемент шляху до того, аби зробити Чернігів більш успішним містом.

Президент Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях від імені всієї організації привітав Чернігів із залученням до проекту «Відкрите місто». Чернігів став 31 містом, що приєдналися до цієї системи. На його думку, це гарний інструмент співпраці міської влади з громадою. За його словами, європейські міста вже давно використовують нові технології комунікації з городянами.

Заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що приєднання Чернігова до платформи «Відкрите місто» дозволить міській владі відслідковувати проблеми, які турбують чернігівців, та сприятиме більш ефективній її роботі. Він також закликав громаду міста до активної співпраці, висловлювати як зауваження, так і конструктивні пропозиції для більш ефективного вирішення різних проблем міста.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.