Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 05:22:18

Чернігів приєднався до спільного проекту "Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади"

15.09.2016   09:52

У Чернігівській міській раді підписано МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ між Чернігівською міською радою, Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» та громадською організацію «Волонтерський центр «ЄДНІСТЬ» про співпрацю в рамках реалізації спільного проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» в м. Чернігів.

Меморандум підписали: Чернігівська міська рада в особі міського голови Владислава Атрошенка, Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в особі президента Віктора Ляха, громадська організація «Волонтерський центр «ЄДНІСТЬ» в особі керівника Яни Манойло.

Платформа «Відкрите місто» є сучасним інтернет-сервісом, створеним для взаємодії громадян,  місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, благодійних фондів та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громади.

Ця система надасть можливість громадянам привертати увагу до актуальних проблем своєї громади, а місцевій владі – оперативно реагувати на ці проблеми.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив вдячність усім громадським організаціям, які допомагають у налагодженні результативної співпраці громадян з місцевою владою, щоб зробити місто більш комфортним.

Ця електронна система, до якої приєднався сьогодні Чернігів, на переконання міського голови, є частиною процесу впровадження електронного документообігу, інструментів електронної демократії для ефективної комунікації влади і громадян. Це елемент шляху до того, аби зробити Чернігів більш успішним містом.

Президент Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях від імені всієї організації привітав Чернігів із залученням до проекту «Відкрите місто». Чернігів став 31 містом, що приєдналися до цієї системи. На його думку, це гарний інструмент співпраці міської влади з громадою. За його словами, європейські міста вже давно використовують нові технології комунікації з городянами.

Заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що приєднання Чернігова до платформи «Відкрите місто» дозволить міській владі відслідковувати проблеми, які турбують чернігівців, та сприятиме більш ефективній її роботі. Він також закликав громаду міста до активної співпраці, висловлювати як зауваження, так і конструктивні пропозиції для більш ефективного вирішення різних проблем міста.

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.