Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 17:36:22

Чернігів приєднався до спільного проекту "Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади"

15.09.2016   09:52

У Чернігівській міській раді підписано МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ між Чернігівською міською радою, Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» та громадською організацію «Волонтерський центр «ЄДНІСТЬ» про співпрацю в рамках реалізації спільного проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» в м. Чернігів.

Меморандум підписали: Чернігівська міська рада в особі міського голови Владислава Атрошенка, Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в особі президента Віктора Ляха, громадська організація «Волонтерський центр «ЄДНІСТЬ» в особі керівника Яни Манойло.

Платформа «Відкрите місто» є сучасним інтернет-сервісом, створеним для взаємодії громадян,  місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, благодійних фондів та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громади.

Ця система надасть можливість громадянам привертати увагу до актуальних проблем своєї громади, а місцевій владі – оперативно реагувати на ці проблеми.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив вдячність усім громадським організаціям, які допомагають у налагодженні результативної співпраці громадян з місцевою владою, щоб зробити місто більш комфортним.

Ця електронна система, до якої приєднався сьогодні Чернігів, на переконання міського голови, є частиною процесу впровадження електронного документообігу, інструментів електронної демократії для ефективної комунікації влади і громадян. Це елемент шляху до того, аби зробити Чернігів більш успішним містом.

Президент Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях від імені всієї організації привітав Чернігів із залученням до проекту «Відкрите місто». Чернігів став 31 містом, що приєдналися до цієї системи. На його думку, це гарний інструмент співпраці міської влади з громадою. За його словами, європейські міста вже давно використовують нові технології комунікації з городянами.

Заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що приєднання Чернігова до платформи «Відкрите місто» дозволить міській владі відслідковувати проблеми, які турбують чернігівців, та сприятиме більш ефективній її роботі. Він також закликав громаду міста до активної співпраці, висловлювати як зауваження, так і конструктивні пропозиції для більш ефективного вирішення різних проблем міста.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини