Голову області вперше вибере конкурсна комісія. Але вибори не будуть справжні
Сьогодні вперше починає роботу конкурсна комісія – орган, який обиратиме держслужбовців.
Першим екзаменом для комісії, яку влада формувала 4 місяці, стане обрання голови Миколаївської облдержадміністрації.
У той же час, ЗМІ переконані, що кандидатура вже давно визначена на Банковій. Область нібито має очолити нині народний депутат, член фракції БПП Олексій Савченко.
Політологи називають його людиною екс-генпрокурора Віталія Яреми та екс-міністра оборони Валерія Гелетея. Першого постмайданне суспільство звинувачує у злочинній бездіяльності, а другого винить у некомпетентності, яка призвела до трагедії в Іловайському котлі.
Про ймовірність призначення Савченка головою Миколаївщини заговорили після того, як влітку він пропіарився в місцевих ЗМІ. Про це говорить також і факт призначення тимчасовим виконувачем обов'язків начальника ГУ Нацполіції України в Миколаївській області Юрія Мороза - ще ближчого співслужбовця й бізнес-партнера Яреми й Гелетея.
Нагадаємо, Мороза призначили т.в.о. начальника обласної поліції Миколаївщини у зв'язку з резонансним злочином у смт. Криве Озеро - убивством поліцейськими Олександра Цукермана. Зазвичай без попереднього всебічного узгодження кандидатур начальники обласних органів внутрішніх справ не призначаються. Це свідчить про те, що навіть до надзвичайної події в Кривому Озері кандидатура Мороза була узгоджена.
Не була б узгоджена кандидатура Савченка на посаду губернатора, не була б узгоджена й кандидатура Мороза. Це все є непрямим доказом уже досягнутих на Банковій домовленостей щодо кандидатур, яких розглядатиме конкурсна комісія.
http://gazeta.ua/articles/politics/_golovu-oblasti-vpershe-vibere-konkursna-komisiya-ale-vibori-ne-budut-spravzhni/722331
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.