Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 17:58:29

Рішення виконкому про перевезення школярів за півціни діє на всіх автобусних маршрутах громадського транспорту Чернігова

12.09.2016   11:16

У питанні перевезення дітей шкільного віку за півціни у Чернігові вже наведено порядок. Про це повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради Олександр Бєльський.

Виконавчий комітет міської ради своїм рішенням від 1 вересня 2016 року встановив вартість разового квитка на проїзд в автобусі на міських маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі та режимі маршрутного таксі, у 1,75 грн при наявності учнівського квитка.

Така вартість діятиме впродовж навчального року, тобто з 1 вересня по 31 травня включно для всіх школярів міста Чернігова.

Олександр Бєльський нагадав, що це питання попередньо обговорювалось з перевізниками на нараді в управлінні транспорту та зв’язку і всі вони надали свою згоду здійснювати такі перевезення за свій рахунок без компенсації з міського бюджету. Втім, міський бюджет продовжує компенсувати їм безкоштовні перевезення пільгових категорій громадян.

Протягом місяця з 26 липня по 25 серпня поточного року приймались зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, зокрема, від перевізників.

Безперечно, рішення виконкому дозволить зменшити фінансове навантаження на мешканців Чернігова, діти яких вимушені користуватись громадським транспортом під час навчального процесу.

«На сьогодні всі перевізники отримали копії відповідного рішення виконкому під особистий підпис, тож, якщо у подальшому траплятимуться відмови у наданні перевезення школярів за півціни, це буде підставою для розірвання з ними договорів», - підкреслив Олександр Бєльський.

Останні новини Чернігівщини

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова 17:56

2 грудня, у перший четвер місяця, у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові проведено панахиду за воїнами, які у листопаді цього року віддали своє життя за нашу країну, а також за всіх загиблих у боях за незалежність України.

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.