Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 06:37:57

Рішення виконкому про перевезення школярів за півціни діє на всіх автобусних маршрутах громадського транспорту Чернігова

12.09.2016   11:16

У питанні перевезення дітей шкільного віку за півціни у Чернігові вже наведено порядок. Про це повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради Олександр Бєльський.

Виконавчий комітет міської ради своїм рішенням від 1 вересня 2016 року встановив вартість разового квитка на проїзд в автобусі на міських маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі та режимі маршрутного таксі, у 1,75 грн при наявності учнівського квитка.

Така вартість діятиме впродовж навчального року, тобто з 1 вересня по 31 травня включно для всіх школярів міста Чернігова.

Олександр Бєльський нагадав, що це питання попередньо обговорювалось з перевізниками на нараді в управлінні транспорту та зв’язку і всі вони надали свою згоду здійснювати такі перевезення за свій рахунок без компенсації з міського бюджету. Втім, міський бюджет продовжує компенсувати їм безкоштовні перевезення пільгових категорій громадян.

Протягом місяця з 26 липня по 25 серпня поточного року приймались зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, зокрема, від перевізників.

Безперечно, рішення виконкому дозволить зменшити фінансове навантаження на мешканців Чернігова, діти яких вимушені користуватись громадським транспортом під час навчального процесу.

«На сьогодні всі перевізники отримали копії відповідного рішення виконкому під особистий підпис, тож, якщо у подальшому траплятимуться відмови у наданні перевезення школярів за півціни, це буде підставою для розірвання з ними договорів», - підкреслив Олександр Бєльський.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.