Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 17:15:55

Досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо зловживань службовими особами КП "Чернігівводоканал" триває

09.09.2016   07:44Агенцiя

Слідчим відділом прокуратури області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем особами, які очолювали КП «Чернігівводоканал» в період з 2004-2016 роки, внаслідок яких державним інтересам заподіяно збитки на суму 33 млн грн (ч. 2 ст. 364 КК України), повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що згідно з угодами про субкредитування між Міністерством фінансів України, Міністерством з питань житлово-комунального господарства України та КП «Чернігівводоканал» у 2007 та 2009 роках комунальне підприємство прокредитоване на суму понад 20 млн доларів США.

Водночас, службові особи, достовірно знаючи про наявність на підприємстві достатніх коштів, отриманих від оплати за водопостачання та водовідведення, які мали б спрямовуватися на оплату кредитних зобов’язань, штучно створили заборгованість по цих угодах, припинивши їх оплату з серпня по листопад 2015 року.

Борг віднесли до категорії такого, що виник внаслідок різниці в тарифах. За зверненням працівників підприємства до Мінфіну про його погашення отримали відповідну субвенцію з Державного бюджету України.

Таким чином, погашення кредитних зобов’язань по договорах субкредитування перед Міжнародним банком реконструкції та розвитку в сумі понад 33 млн грн повністю відбулося за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету України, у той час як отримані від споживачів кошти підприємство використало на власні потреби.

Наразі триває виконання комплексу слідчих дій, пов’язаних з фіксацією  злочинної діяльності, пошуком та збором доказів, які є істотними у кримінальному провадженні. Здійснюються інші процесуальні дії, спрямовані на викриття та притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до вчинення службового злочину.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини