Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 07:23:50

Затверджено пропозиції з розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

01.09.2016   07:24Агенцiя

31 серпня відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, яке провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

У роботі засідання також взяли участь перший заступник голови обласної ради Леонід Сахневич, депутати обласної ради – Сергій Журман, Юрій Болоховець, Дмитро Блауш та Іван Якуб, представники Департаменту екології і природних ресурсів та управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Члени робочої групи розглянули пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та заслухали інформацію Департаменту екології та природних ресурсів і управління капітального будівництва облдержадміністрації щодо виконання рішень обласної ради: «Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік» від 27 січня 2016 року та «Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік від 20 липня 2016 року.

За даними Департаменту фінансів облдержадміністрації, перевищення доходів екологічного податку складає 2 млн. грн. Зазначені кошти було вирішено спрямувати на наступні заходи завершення робіт по проекту «Будівництво системи водовідводу поверхневих вод із частковим водопониженням ґрунтових вод по пров. Кільцьовий в смт. Ріпки Чернігівської області» - 958,61 тис. грн; на покращення санітарно-екологічного стану водойми № 1 в заплаві річки Остер в Козелецькому районі Чернігівської області» - 505 тис. грн та розробку проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об'єктів - 995,00 тис. грн.

Після обговорення питань порядку денного члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції обласної державної адміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендувати внести відповідний проект рішення на розгляд чергового пленарного засідання обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини