Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 22:57:35

"Борітеся – поборете!", – нагадують сподвижники становлення незалежності напередодні її річниці

23.08.2016   09:44Агенцiя

Зустріч голови облдержадміністрації з учасниками боротьби за незалежність України 1989-1992 років відбулася 22 серпня. Разом із головою обласної ради та Чернігівським міським головою Валерій Куліч поспілкувався з поборниками незалежності та привітав активістів зламу епох.

«Відроджена державність України не була дарунком долі чи наслідком збігу обставин – цей шлях був довгим, важким і жертовним, – розпочав своє звернення до запрошених голова ОДА. – Тому маю за честь подякувати вам за ваш патріотизм, відданість та вагомий внесок у становлення української держави».

Голова обласної ради Ігор Вдовенко у своєму виступі наголосив на важливості діяльності чернігівських патріотів, які словом і ділом, ризикуючи бути заарештованими і ув’язненими тодішнім комуністичним режимом, вели невтомну боротьбу за народження суверенної і вільної від імперського гніту нової, незалежної, рівної серед рівних країн Європи і світу, Української держави.
- Віра у силу свободи і незалежність свого народу не дала Україні загинути у страшному полум’ї війн та репресій. Не дасть занапастити себе і на сучасному етапі, коли північний сусід-агресор виношує та всіма силами прагне за рахунок суверенних територій здійснити свої загарбницькі плани щодо відновлення імперії в межах колишніх кордонів, - зазначив очільник обласної ради.

По завершенні виголошення промови Валерій Куліч вручив відзнаки Кабінету Міністрів України та Чернігівської обласної державної адміністрації.

Рішенням Кабінету Міністрів України за значний внесок у державне будівництво, консолідації українського суспільства та з нагоди Дня незалежності України подяку Прем’єр-міністра України оголошено члену правління Чернігівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Валерію Юрійовичу Сарані.

Розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадську діяльність та з нагоди Дня незалежності України Почесною грамотою нагороджено Надію Миколаївну Галковську та Василя Федоровича Чепурного.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:
Анатолію Тихоновичу Бабкіну;
Анатолію Анатолійовичу Баранову;
Вадиму Хомичу Ванжі;
Олені Михайлівні Васильєвій;
Михайлу Дмитровичу Данилюку;
Василю Леонідовичу Дворянкову;
Миколі Олексійовичу Дудку;
Сергію Вільямовичу Жигінасу;
Миколі Олексійовичу Зінченку;
Віктору Івановичу Канівцю;
Олені Олексіївні Кияшко;
Володимиру Васильовичу Кузьменку;
Ларисі Дмитрівні Куровській;
Жанні Іванівні Лозанюк;
Віктору Михайловичу Молочку;
Аркадію Семеновичу Натаріусу;
Галині Федорівні Нестеренко;
Сергію Олеговичу Павленку;
Івану Федоровичу Панченку.

Відзнаки учасниками боротьби за незалежність України від імені громади міста і області вручили також Чернігівський міський голова та голова Чернігівської обласної ради.

Нагородження активістів супроводжувалося їхніми виступами і промовами, що надало заходу забарвлення своєрідного камерного мітингу. «Борітеся – поборете!», – ці слова Тараса Шевченка стали лейтмотивом зустрічі, настановою досвідчених сподвижники становлення незалежності.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 56 нових випадків COVID-19

Виявлено 56 нових випадків COVID-19 15:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 вересня в області зафіксовано 56 нових випадків COVID-19.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 110 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 110 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:08

Упродовж минулого тижня з 21 по 28 вересня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Представники туристичної галузі Чернігівщини отримали відзнаки

Представники туристичної галузі Чернігівщини отримали відзнаки 15:00

Напередодні Всесвітнього дня туризму у Чернігівській ОДА привітали кращих представників туристичної галузі області, які відзначають своє професійне свято 27 вересня.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:53

28 вересня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.

Дитини народилася поза медзакладом: як отримати свідоцтво?

Дитини народилася поза медзакладом: як отримати свідоцтво? 12:26

Отримання свідоцтва про народження дитини є своєрідною путівкою у життя. Більшість батьків знають, що задля успішної реалізації права малюка на перший документ, требазвернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану з відповідним пакетом паперів, зокрема з медичного закладу, де народилося чадо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини