Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 17:15:39

Призначено начальника Управління юстиції в області

17.08.2016   09:37Агенцiя

Новопризначеного начальника Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Олега Трейтяка сьогодні, 16 серпня, представив колективу та представникам ЗМІ голова облдержадміністрації Валерій Куліч за участі голови обласної ради Ігоря Вдовенка.

Управління юстиції стало першим на Чернігівщині територіальним органом центрального органу виконавчої влади, керівника якого обрано, зокрема, за результатами відкритого конкурсу. Це – нова процедура, визначена Законом України «Про державну службу», який набув чинності 1-го травня поточного року.

Звертаючись до загалу, Валерій Куліч висловив сподівання на те, що управління юстиції в області продовжить активну модернізацію своєї структури та впровадження запланованих змін, тим самим підвищуючи ефективність свої роботи і якість надаваних послуг. Він зауважив, що сприятиме цьому, зокрема, як найбільш повна обізнаність керівника із завданнями, що стоять перед управлінням, так і зі станом справ у сфері юстиції на Чернігівщині, адже до призначення Олег Трейтяк працював у цьому ж колективі. Окремо голова ОДА подякував за якісну роботу В’ячеславу Хардікову – заступнику начальника, який тривалий час виконував обов’язки начальника управління.
 
У свою чергу, новопризначений керівник запевнив, що управління юстиції спільно з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування спрямовуватиме свої зусилля на реалізацію державної правової політики, дотримання принципів законності та справедливості забезпечення конституційних прав і свобод громадян.

На думку очільника представницького органу Чернігівщини Ігоря Вдовенка, високі професійні якості, значний досвід роботи в юридичній системі, підтримка колег і однодумців дозволять новому керівнику Головного територіального управління юстиції міцно стояти на варті захисту прав та законних інтересів жителів області.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж 15:21

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності 14:43

У провадженні Господарського суду Чернігівської області знаходиться справа № 927/94/19 за позовом DTEK HOLDINGS LIMITED (ДТЕК ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Державної фіскальної служби України, до BLACKBERRY LIMITED (Блекберрі Лімітед) та фізичної особи – підприємця Антоненко Олександра Володимировича про припинення порушення прав інтелектуальної власності.

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини