Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 00:57:43

Призначено начальника Управління юстиції в області

17.08.2016   09:37Агенцiя

Новопризначеного начальника Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Олега Трейтяка сьогодні, 16 серпня, представив колективу та представникам ЗМІ голова облдержадміністрації Валерій Куліч за участі голови обласної ради Ігоря Вдовенка.

Управління юстиції стало першим на Чернігівщині територіальним органом центрального органу виконавчої влади, керівника якого обрано, зокрема, за результатами відкритого конкурсу. Це – нова процедура, визначена Законом України «Про державну службу», який набув чинності 1-го травня поточного року.

Звертаючись до загалу, Валерій Куліч висловив сподівання на те, що управління юстиції в області продовжить активну модернізацію своєї структури та впровадження запланованих змін, тим самим підвищуючи ефективність свої роботи і якість надаваних послуг. Він зауважив, що сприятиме цьому, зокрема, як найбільш повна обізнаність керівника із завданнями, що стоять перед управлінням, так і зі станом справ у сфері юстиції на Чернігівщині, адже до призначення Олег Трейтяк працював у цьому ж колективі. Окремо голова ОДА подякував за якісну роботу В’ячеславу Хардікову – заступнику начальника, який тривалий час виконував обов’язки начальника управління.
 
У свою чергу, новопризначений керівник запевнив, що управління юстиції спільно з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування спрямовуватиме свої зусилля на реалізацію державної правової політики, дотримання принципів законності та справедливості забезпечення конституційних прав і свобод громадян.

На думку очільника представницького органу Чернігівщини Ігоря Вдовенка, високі професійні якості, значний досвід роботи в юридичній системі, підтримка колег і однодумців дозволять новому керівнику Головного територіального управління юстиції міцно стояти на варті захисту прав та законних інтересів жителів області.

Останні новини Чернігівщини

 м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід

м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід 16:42

8 грудня фахівці пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапі вихованці Тоша і Белла взяли участь у пізнавально-тематичному заході, який пройшов у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №53.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19 16:36

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 грудня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19. Зокрема 59 — у Чернігівському районі (в тому числі 30 — у Чернігові), 7 — у Прилуцькому, по 5 — у Корюківському та Ніжинському районах, 2 — у Новгород-Сіверському. 39 захворілих госпіталізовані.

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства 16:34

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб 16:25

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 8 грудня в області проти Covid проведено 694 218 щеплень першою та другою дозою.

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.