Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:15:09

Представники поліції та облдержадміністрації визначили спільні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху

13.08.2016   09:58Агенцiя

У приміщенні Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області відбулась прес-конференція з нагоди початку Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху.

Перед журналістами виступили керівник відділу Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області Андрій Вовк, начальник Управління патрульної служби поліції у місті Чернігові Олександр Леонов, начальник Управління промисловості, транспорту і зв’язку Чернігівської облдержадміністрації Сергій Меженний та начальник Управління Укртрансінспекції в області Василь Петришин.

Посадові особи через представників засобів масової інформації відзвітували перед громадою про стан аварійності на автодорогах області та визначили спільні заходи, спрямовані на зменшення дорожньо-транспортного травматизму.

Так, працівниками підрозділів превентивної діяльності в цей період буде посилено щільність нарядів на автодорогах Державного значення в передвихідні та вихідні дні, коли значна кількість автовласників вирушають з великих міст на відпочинок у провінцію, а потім повертаються назад.

Стосовно ж самого міста Чернігова, то тут поліцейські наряди будуть здійснювати посилений контроль на аварійно–небезпечних ділянках доріг, особливу увагу приділяючи грубим порушникам правил дорожнього руху.

Представники облдержадміністрації наголосили на контролі за якістю надання послуг та технічному стані транспортних засобів, що перевозять пасажирів.

Сергій Меженний визначив два найбільш проблемні питання в цьому аспекті.

По-перше - це мораторій на перевірки посадовими особами, які відповідають за безпеку дорожнього руху, підприємств, що надають послуги з перевезення пасажирів.

По-друге - присутність в регіоні так званих «нелегальних» пасажироперевізників, що унеможливлює їх контроль, та притягнення до відповідальності в разі виявлення порушень.

Підводячи підсумки наради було прийнято рішення про створення робочої групи при облдержадміністрації, в яку увійдуть не тільки правоохоронці та посадові особи органів влади, а й представники громадськості та мас-медіа. Завдання групи буде полягати у виявленні та документуванні перевізників, що працюють не в правовому полі та дослідженню реального технічного стану транспортних засобів, що перевозять людей на законних підставах.

За результатами зустрічі також було визначено основні напрямки співпраці між поліцією та відповідними підрозділами облдержадміністрації з питань безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

Ігор Вдовенко: Азербайджан та Чернігівщина приречені до дружньої і плідної співпраці

Ігор Вдовенко: Азербайджан та Чернігівщина приречені до дружньої і плідної співпраці 08:15

Із 6 по 9 листопада поточного року голова обласної ради Ігор Вдовенко на запрошення Міжнародного Альянсу «Азербайджан-Україна» та Громадської організації на підтримку економічних ініціатив Азербайджанської Республіки перебував у Баку із дружнім діловим візитом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини