Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 04:36:23

Представники поліції та облдержадміністрації визначили спільні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху

13.08.2016   09:58Агенцiя

У приміщенні Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області відбулась прес-конференція з нагоди початку Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху.

Перед журналістами виступили керівник відділу Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області Андрій Вовк, начальник Управління патрульної служби поліції у місті Чернігові Олександр Леонов, начальник Управління промисловості, транспорту і зв’язку Чернігівської облдержадміністрації Сергій Меженний та начальник Управління Укртрансінспекції в області Василь Петришин.

Посадові особи через представників засобів масової інформації відзвітували перед громадою про стан аварійності на автодорогах області та визначили спільні заходи, спрямовані на зменшення дорожньо-транспортного травматизму.

Так, працівниками підрозділів превентивної діяльності в цей період буде посилено щільність нарядів на автодорогах Державного значення в передвихідні та вихідні дні, коли значна кількість автовласників вирушають з великих міст на відпочинок у провінцію, а потім повертаються назад.

Стосовно ж самого міста Чернігова, то тут поліцейські наряди будуть здійснювати посилений контроль на аварійно–небезпечних ділянках доріг, особливу увагу приділяючи грубим порушникам правил дорожнього руху.

Представники облдержадміністрації наголосили на контролі за якістю надання послуг та технічному стані транспортних засобів, що перевозять пасажирів.

Сергій Меженний визначив два найбільш проблемні питання в цьому аспекті.

По-перше - це мораторій на перевірки посадовими особами, які відповідають за безпеку дорожнього руху, підприємств, що надають послуги з перевезення пасажирів.

По-друге - присутність в регіоні так званих «нелегальних» пасажироперевізників, що унеможливлює їх контроль, та притягнення до відповідальності в разі виявлення порушень.

Підводячи підсумки наради було прийнято рішення про створення робочої групи при облдержадміністрації, в яку увійдуть не тільки правоохоронці та посадові особи органів влади, а й представники громадськості та мас-медіа. Завдання групи буде полягати у виявленні та документуванні перевізників, що працюють не в правовому полі та дослідженню реального технічного стану транспортних засобів, що перевозять людей на законних підставах.

За результатами зустрічі також було визначено основні напрямки співпраці між поліцією та відповідними підрозділами облдержадміністрації з питань безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

Виявлено 605 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення 15:11

Круглий стіл на тему "Аналіз проблемних питань ветеранів війни і порядок їх вирішення".

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму "Безпечний заклад освіти" 14:50

У Чернігові рішенням Чернігівської міської ради затверджена Програма «Безпечний заклад освіти» на 2021-2024 роки. Відповідне рішення міськради прийняте 1 грудня на засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства 14:42

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства, вилучено 251 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 4 км сіток.

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський 14:31

Про це повідомляє Північна митниця Держмитслужби на своїй сторінці у Facebook.