Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 15:11:49

Депутати підтримали зміни до "Програми покращення покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012-2016 роки"

11.08.2016   15:08

Сьогодні на пленарному засіданні десятої сесії сьомого скликання Чернігівської міської ради депутати проголосували за внесееня змін до «Про програми покращення покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012-2016 роки».

Комунальним підприємствам Чернігівської міської ради: “Новозаводське”, “Деснянське”, “ЖЕК-10”, “ЖЕК-13” в 2016 році були виділені кошти на поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів у розмірі 1027,4 тис. грн., а на капітальний ремонт – 1 355,3 тис. грн.

На сьогоднішній день комунальними підприємствами освоєні всі кошти на капітальні та поточні ремонти внутрішньоквартальних проїздів.

Проте, в план робіт не увійшла значна кількість внутрішньоквартальних проїздів, які потребують ремонту, у зв`язку з обмеженим фінансуванням та відповідно до листів комунальних підприємств “Новозаводське”, “Деснянське”, “ЖЕК-10”, “ЖЕК-13” Чернігівської міської ради.

Тож, за пропозицією управління житлово-комунального господарства депутати підтримали внесення змін до «Програми покращення покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012-2016 роки», збільшивши суму на 5 925 тис. грн. на капітальний ремонт та 760 тис. грн. на поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів».

Останні новини Чернігівщини

 Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень

Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень 13:24

Протягом минулого тижня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області виявили у суб’єктів господарювання понад 100 порушень санітарного законодавства.

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини 13:18

27 листопада в Ічнянській об’єднаній міській громаді Прилуцького району Чернігівської області в лісі за хутором Кікали, біля села Хаєнки, на місці, де похована родина Кондрацьких, відбулося вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну?

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну? 13:11

Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку активно пропонується у багатьох кафе та ресторанах і є легкодоступним. Ароматний кальян активно рекламується як безпечний спосіб розслабитись та приємно провести час. Але уявлення про те, що він не приносить шкоди здоров’ю – хибне.

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст 13:05

У 2021 році ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи практично завершені. У селі Івангород роботи ще тривають. У селі Ольшана міст закрито для проведення аварійних робіт з листопада 2021 року.