Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 09:48:16

Про обороноздатність країни із заступником міністра оборони України

28.07.2016   14:17Агенцiя

Про Чернігівщину, і не лише про неї, вчора говорив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов із представниками регіональних засобів масової інформації.

Спілкування було присвячене Стратегічному оборонному бюлетеню в частині проведення експерименту з реформування Чернігівського обласного військового комісаріату, проблемам та перспективам переходу військово-промислового комплексу України на стандарти НАТО, організації територіальної оборони.

— Чернігівщина — столиця територіального формування «Північ»; прикордоння з державою-агресором; область з потужними підприємствами оборонної промисловості. Маєте і найкращий Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України. Втім, працювати ще є над чим, — резюмував Ігор Долгов.

Розповів посадовець і про досить амбітний експеримент щодо реформування військового комісаріату. Детальніше про це за посиланням. Також акцентував на хорошій роботі щодо виконання плану з призову в області.

Відзначив заступник Міністра потужну взаємодію влади регіону та громадськості у сфері оборони та волонтерського руху.

Цікавилися місцеві журналісти і справами всеукраїнського рівня. Зокрема, новинами з розслідування на полігоні Широкий Лан.

Ігор Долгов: Усі боєприпаси завжди проходять детальну перевірку. Втім, вони містять порох, що є досить примхливою речовиною, тому, на жаль, інколи стаються трагічні випадки. Звичайно, розслідування триває, а винні обов’язково будуть покарані.

Не обійшлося і без питання про харчування військовослужбовців.

Ігор Долгов: Міністр швидко реагує на зауваження, щодо цього. Наразі проводиться ряд необхідних перевірок. Однак зауважу, що контракти з підприємствами, що не виконують свої обов’язки належним чином, не так вже й просто розірвати. Необхідно подавати до суду, а це процес тривалий.

Останні новини Чернігівщини

В Україні створили платформу доказової інформації про здоров’я під час війни

В Україні створили платформу доказової інформації про здоров’я під час війни 08:48

Команда організації INSCIENCE за підтримки Світового банку та Швейцарії створила платформу “Бережи себе”, яка присвячена темі здоров’я під час війни.

У Чернігові піротехніки ДСНС розміновують міський пляж

У Чернігові піротехніки ДСНС розміновують міський пляж "Золотий берег" 08:00

Впродовж 4-5 липня у Чернігові на міському пляжі "Золотий берег" водолази та сапери ДСНС провели обстеження берегової зони, прилеглої до пляжу місцевості та акваторії дна річки Десна на наявність боєприпасів, які можуть залишитись після масивних авіаційних та артилерійських обстрілів російськими військами.

Переселенець з Луганщини знайшов роботу на Чернігівщині

Переселенець з Луганщини знайшов роботу на Чернігівщині 07:54

Через повномасштабну війну в Україні чимало людей покинули рідні домівки і перебралися у порівняно безпечні населені пункти, подалі від постійних обстрілів. Перше, чого вони потребують – це житло і робота. Працевлаштуватись переселенцям допомагає служба зайнятості.

Дитячому будинку сімейного типу в Киїнці передані продуктові набори

Дитячому будинку сімейного типу в Киїнці передані продуктові набори 07:50

Представники Служби у справах дітей ОВА та Чернігівської РВА 4 липня відвідали у Киїнці дитячий будинок сімейного типу Анни Шатирко, в родині якої виховується десятеро дітей. Мета візиту — з'ясувати житлово-побутові умови проживання вихованців.

6 липня - цей день в Україні і світі

6 липня - цей день в Україні і світі 07:43

6 липня - Всесвітній день поцілунку, у Литві – День держави, День народження Далай-лами, у Казахстані – День столиці, День пам'яті Яна Гуса у Чехії. В Іспанії – Фестиваль Сен-Фермін у Памплоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини