Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 11:41:37

Про обороноздатність країни із заступником міністра оборони України

28.07.2016   14:17Агенцiя

Про Чернігівщину, і не лише про неї, вчора говорив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов із представниками регіональних засобів масової інформації.

Спілкування було присвячене Стратегічному оборонному бюлетеню в частині проведення експерименту з реформування Чернігівського обласного військового комісаріату, проблемам та перспективам переходу військово-промислового комплексу України на стандарти НАТО, організації територіальної оборони.

— Чернігівщина — столиця територіального формування «Північ»; прикордоння з державою-агресором; область з потужними підприємствами оборонної промисловості. Маєте і найкращий Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України. Втім, працювати ще є над чим, — резюмував Ігор Долгов.

Розповів посадовець і про досить амбітний експеримент щодо реформування військового комісаріату. Детальніше про це за посиланням. Також акцентував на хорошій роботі щодо виконання плану з призову в області.

Відзначив заступник Міністра потужну взаємодію влади регіону та громадськості у сфері оборони та волонтерського руху.

Цікавилися місцеві журналісти і справами всеукраїнського рівня. Зокрема, новинами з розслідування на полігоні Широкий Лан.

Ігор Долгов: Усі боєприпаси завжди проходять детальну перевірку. Втім, вони містять порох, що є досить примхливою речовиною, тому, на жаль, інколи стаються трагічні випадки. Звичайно, розслідування триває, а винні обов’язково будуть покарані.

Не обійшлося і без питання про харчування військовослужбовців.

Ігор Долгов: Міністр швидко реагує на зауваження, щодо цього. Наразі проводиться ряд необхідних перевірок. Однак зауважу, що контракти з підприємствами, що не виконують свої обов’язки належним чином, не так вже й просто розірвати. Необхідно подавати до суду, а це процес тривалий.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини