Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 12:55:27

У 206 окрузі на деяких дільницях вже почали заповнювати протоколи

17.07.2016   15:42Агенцiя

Про це повідомляють у мережі Фейсбук представники мобільних груп штабу кандидата в народні депутати Юніса Аскерова. Спостерігачі фіксують тенденції до передчасного заповнення протоколів.

Так, в селі Іванівка Чернігівського району (виборча дільниця № 740829) заповнювали протоколи про підрахунок голосів до встановлення результатів голосування, що є порушенням статті 87 Закону України "Про вибори народних депутатів України".

В селищі Олишівка (виборча дільниця № 740852 - приміщення будинку культури) зафіксовано спробу голосування поза межами кабінки для голосування, що є порушенням статті 85, п. 5 ЗУ "Про вибори народних депутатів України". Зафіксовано також аналогічне порушення, що і на дільниці в селі Іванівка - передчасне заповення протоколів про підрахунок голосів до встановлення результатів голосування. Голова комісії від Кириндася Олександра Борисовича. Секретар комісії, яка заповнювала протоколи навіть не знала якого кандидата вона представляє в дільничній комісії. Поглянувши на списки членів ДВК, сказала, що вона від якогось Лободи.

В Олишівці (виборча дільниця № 740853 - приміщення школи) вже з'явилися копії протоколів. Голова комісії від Лободи Павла Андрійовича визнала порушення і не перешкоджала його фіксації. Натомість член ДВК Кациба Сергій Миколайович, якого зафіксували на ДВК № 740852, де він ніби-то підвозив пожежника, намагався перешкоджати фото та відеозйомці, ображав кандидата та довірену особу. Біля двох дільниць в Олишівці було зафіксовано мікроавтобуси, в яких сиділи люди, що активно спілкувалися з місцевими мешканцями.

В селі Количівка Чернігівського району (дільниця № 740830 - приміщення школи) сейф із протоколами та печаткою з номером дільниці перебуває в іншому приміщенні, що є порушенням статті 83, ч. 1 ЗУ "Про вибори народних депутатів України".

Останні новини Чернігівщини

В Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація

В Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація 12:46

На базі Чернігівського обласного молодіжного центру, що в приміщенні колишнього кінотеатру ім. Щорса, буде створено Хаб соціального партнерства підприємництва та інституційного розвитку.

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки 12:43

Повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна скориставшись правом на податкову знижку,

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора 12:42

Внаслідок автопригоди одна людина загинула, ще одна – госпіталізована. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр. 12:40

Про це повідомив голова Корюківської міської громади Ратан Ахмедов.

 Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини 12:33

Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.