Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 22:54:22

Виконком спростив порядок отримання послуги із встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг

11.07.2016   12:13

На засіданні 7 липня виконавчий комітет своїм рішенням затвердив Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові.

Метою прийняття цього рішення є впорядкування механізму встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на території міста.

Положення визначає порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та регламентує часові періоди, протягом яких суб’єкт господарювання здійснює діяльність: денний час – з 8.00 до 22.00, нічний час – з 22.00 до 8.00.

Цим рішенням виконком значно оптимізував та спростив порядок отримання послуги із встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг. Так, суб’єкт господарювання має подати до управління економічного розвитку міста інформаційний лист-заяву про встановлення режиму роботи свого підприємства у денний час. З моменту надходження заяви до управління режим роботи вважається встановленим.

Якщо суб’єкт господарювання має намір встановити режим роботи об’єкта у нічний час, його заява та відповідні документи (див. Положення) розглядаються комісією з організації роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, склад якої затверджується розпорядженням міського голови. Члени комісії відтепер можуть брати участь в її роботі не тільки безпосередньо, а й шляхом використання дистанційних засобів зв’язку (Internet, поштовий зв'язок та ін.).

У разі відсутності обґрунтованих зауважень щодо роботи об’єкта торгівлі у нічний час управління готує відповідний проект рішення на розгляд виконкому.

Мотивовані зауваження більшості членів комісії до роботи об’єкта у нічний час розглядаються на засіданні комісії, після чого управління також подає проект рішення про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі на розгляд виконкому міської ради. Режим роботи об’єкту у нічний час вважається встановленим з дня набрання чинності рішення виконкому міської ради.

Проте, виконком може також скасувати режим роботи об’єкту у нічний час через надходження обґрунтованих колективних скарг від жителів міста на порушення громадського порядку під час роботи об’єкта у нічний час, або за поданням контролюючих органів щодо систематичного порушення режиму роботи, перевищення рівнів тиші, установлених санітарними нормами та інших вимог чинного законодавства.

Члени виконавчого комітету висловили занепокоєння діяльністю окремих закладів торгівлі, які у нічний час здійснюють продаж спиртних напоїв та сприяють порушенню громадського порядку на вулицях міста.

Міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що міська влада має побороти це явище і для цього необхідні спільні зусилля органів місцевого самоврядування, всіх правоохоронних та контролюючих органів. На переконання всіх членів виконкому, очевидною є потреба впровадження більш жорстких санкцій до порушників чинного законодавства.

Міський голова дав доручення всім відповідним службам, в тому числі поліції, податковій інспекції, санепідемстанції, екологічній інспекції та іншим контролюючим органам посилити контроль щодо дотримання вимог нормативно-правових актів щодо додержання режиму тиші, стану правопорядку та  благоустрою у місті під час роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг у нічний час.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини