Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 05:04:10

“За свою мету вони обрали дискредитацію персоналу і керівництва ЧАЕС та подальший розвал Чорнобильської АЕС”

08.07.2016   15:54Агенцiя

На прес-конференції, що відбулася в інформаційному агентстві УНІАН (м.Київ), генеральний директор ЧАЕС Ігор Грамоткін зробив заяву щодо інформаційної війни, яку розпочато проти очолюваного ним підприємства, колективу та адміністрації ЧАЕС.

За його словами, це безпосередньо пов’язано зі спробами окремих представників силових структур, задіяними в незаконній реалізації ресурсів з 30-ти кілометрової зони, загальмувати процес реформування зони відчуження.

Зокрема, Ігор Грамоткін заявив: “Активність ЧАЕС відносно перетворення зони відчуження, її ініціативи з питань реформування, були почуті Президентом. Сьогодні Україна впритул наблизилася до створення концерну по поводженню з ядерними матеріалами.

Успіхи, яких в останні роки добився наш колектив, однозначно дають зрозуміти, що єдиним підприємством, яке здатне сьогодні на законних підставах ефективно працювати в цьому напрямку, є ЧАЕС.

Однак представники навколокримінального бізнесу, котрі багато років працюють пліч-о-пліч з деякими особами з силових структур і мають на незаконному продажі металу багатомільйонні прибутки, не готові віддавати свій “бізнес” під контроль держави. Вони прагнуть загнати все в тінь.

Таке підприємство, як Чорнобильська АЕС, яке працює виключно у правовому полі, їх конче не влаштовує. За свою мету вони обрали дискредитацію персоналу і керівництва ЧАЕС та подальший розвал Чорнобильської АЕС на кілька підприємств … Як підсумок, спільна діяльність поліції і бандитів ставлять під загрозу реалізацію міжнародних проектів. Вилучення серверів, оргтехніки, договорів блокує роботу підприємства, а інформаційна війна підриває довіру західних партнерів і шкодить всій Україн”.

Голова профспілкового комітету ЧАЕС Максим Орлов в свою чергу зазначив: “Поведінка окремих співробітників Національної поліції плямує честь і гідність колективу ЧАЕС, стеження, обшуки, утримування протягом тривалого часу в неналежних умовах ні в чому неповинних працівників станції, численні процесуальні порушення, недотримання основних конституційних прав змушують нас вимагати від Генерального прокурора, щоб він узяв розслідування цієї справи під свій контроль.

У свою чергу, від імені колективу можу запевнити, що Чорнобильська АЕС повністю відкрита для будь-яких перевірок і розслідувань, керівники і співробітники готові давати правдиві свідчення. Єдина вимога – щоб це було об’єктивне розслідування особами, які не “зав’язані” на бізнесі в 30-кілометровій зоні. Ми наполягаємо на повноцінному інформаційному висвітленні всього, що відбувається!”.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини