Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 14:59:58

Ключовою темою зустрічі стало питання продовження ліцензії на експлуатацію Ірванцівського родовища торфу

08.07.2016   11:17Агенцiя

6 липня відбулася робоча нарада щодо розгляду актуальних питань діяльності ДП «Чернігівторф», які потребують нагального вирішення.

Участь в обговоренні стану справ в торф’яній галузі регіону взяли заступник голови обласної ради Арсен Дідур, заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, голова Семенівської районної ради Василь Малкович, в.о. директора ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко, голова профспілкового комітету ДП «Чернігівторф», депутат Чернігівської районної ради Валентина Огієнко.

Ключовою темою зустрічі стало питання продовження ліцензії на експлуатацію Ірванцівського родовища торфу та пошук шляхів вирішення труднощів, які виникають на цьому шляху. Суть проблеми полягає в тому, що профільне міністерство відмовляється продовжити термін дії дозволів на видобуток, мотивуючи це тим, що територія, яку завод планує взяти в обробіток, знаходиться в природоохоронній зоні. У свою чергу непродовження ліцензії може призвести до катастрофічних наслідків для подальшої діяльності заводу: повної зупинки виробництва, втрати налагоджених ринків збуту, а також загрожує масовими скороченнями кваліфікованих працівників підприємства. Іншим фактором, який стримує розвиток підприємства, є оголошення ДП «Укрторф» конкурсу на заміщення вакантної посади директора ДП «Чернігівторф». Попри численні звернення трудового колективу щодо недоцільності зміни керівництва до повної стабілізації ситуації на підприємстві.

За словами Юрія Бондаренка, за останні три місяці підприємство досягло значних успіхів: відбувся запуск нової лінії виробництва, вдалося значно знизити енерговитрати, а також реструктуризувати більшу частину боргів, які роками накопичувалися попереднім керівництвом.

Детально проаналізувавши ситуацію, яка склалась на підприємстві ДП «Чернігівторф», Арсен Дідур та Сергій Сергієнко вирішили направити спільні листи від імені обласної ради та облдержадміністрації до Державної служби геології та надр України із клопотанням прискорити вирішення питання щодо надання продовження строку дії ліцензії на експлуатацію Ірванцівського родовища торфу. Крім того, керівники також звернуться до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України із проханням долучити до участі у конкурсі на посаду директора ДП «Чернігівторф» кандидата, який має підтримку трудового колективу державного підприємства.

Останні новини Чернігівщини

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини