Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 10:10:22

Ключовою темою зустрічі стало питання продовження ліцензії на експлуатацію Ірванцівського родовища торфу

08.07.2016   11:17Агенцiя

6 липня відбулася робоча нарада щодо розгляду актуальних питань діяльності ДП «Чернігівторф», які потребують нагального вирішення.

Участь в обговоренні стану справ в торф’яній галузі регіону взяли заступник голови обласної ради Арсен Дідур, заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, голова Семенівської районної ради Василь Малкович, в.о. директора ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко, голова профспілкового комітету ДП «Чернігівторф», депутат Чернігівської районної ради Валентина Огієнко.

Ключовою темою зустрічі стало питання продовження ліцензії на експлуатацію Ірванцівського родовища торфу та пошук шляхів вирішення труднощів, які виникають на цьому шляху. Суть проблеми полягає в тому, що профільне міністерство відмовляється продовжити термін дії дозволів на видобуток, мотивуючи це тим, що територія, яку завод планує взяти в обробіток, знаходиться в природоохоронній зоні. У свою чергу непродовження ліцензії може призвести до катастрофічних наслідків для подальшої діяльності заводу: повної зупинки виробництва, втрати налагоджених ринків збуту, а також загрожує масовими скороченнями кваліфікованих працівників підприємства. Іншим фактором, який стримує розвиток підприємства, є оголошення ДП «Укрторф» конкурсу на заміщення вакантної посади директора ДП «Чернігівторф». Попри численні звернення трудового колективу щодо недоцільності зміни керівництва до повної стабілізації ситуації на підприємстві.

За словами Юрія Бондаренка, за останні три місяці підприємство досягло значних успіхів: відбувся запуск нової лінії виробництва, вдалося значно знизити енерговитрати, а також реструктуризувати більшу частину боргів, які роками накопичувалися попереднім керівництвом.

Детально проаналізувавши ситуацію, яка склалась на підприємстві ДП «Чернігівторф», Арсен Дідур та Сергій Сергієнко вирішили направити спільні листи від імені обласної ради та облдержадміністрації до Державної служби геології та надр України із клопотанням прискорити вирішення питання щодо надання продовження строку дії ліцензії на експлуатацію Ірванцівського родовища торфу. Крім того, керівники також звернуться до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України із проханням долучити до участі у конкурсі на посаду директора ДП «Чернігівторф» кандидата, який має підтримку трудового колективу державного підприємства.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини