Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 10:31:34

Про об’єднання громад – на розширеній нараді у селищі Варва

08.07.2016   10:44

Селищний та сільські голови 15-ти територіальних громад Варвинщини вчора разом з першим заступником голови ОДА Леонідом Сахневичем та представниками відповідних структурних підрозділів обговорювали перспективи децентралізації в районі.

Зазначали про фінансове забезпечення добровільно об’єднаних громад; формування освітніх округів та створення опорних шкіл; реформування медичної галузі. Йшла мова і про порядок підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

Втім основний акцент залишається незмінним — об’єднанні громади мають бути спроможними.

— ОТГ безумовно отримує багато можливостей, втім не варто забувати і про виклики. Наразі триває процес законодавчого врегулювання чималої кількості нюансів, що дещо гальмують процес реформування, — зазначив Леонід Сахневич.

На цьому ж наголошував і директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Федір Фесюн.

Останні новини Чернігівщини

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.