Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 05:02:51

Відбулась чергова експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики

08.07.2016   09:26Агенцiя

Тема - "Формування системи взаємодії центральних органів виконавчої влади з місцевими держадміністраціями та інститутами громадянського суспільства з питань національно-патріотичного виховання".

7 липня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі через відеопортал YouТube відбулась чергова експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики.

Експерти, представники Міністерства молоді та спорту України, громадськість говорили про проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій держадміністрації». До обговорення долучились представники шести областей держави.

Учасники зустрічі отримали можливість поспілкуватися з Яремою Олександром Йосиповичем – заступником міністра Міністерства молоді та спорту України та Ляховичем Миколою Петровичем – начальником відділу національно-патріотичного виховання.

Зокрема, Олександр Йосипович окреслив головні аспекти введення в дію постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій держадміністрації». Також учасники зустрічі мали змогу визначити основні моменти стосовно створення координаційних рад.

Під час обговоення експерти звернули увагу на певні складнощі які мають місце в зазначеній сфері, а також намітили шляхи їх подолання. В першу чергу – це стосується взаємодії місцевої влади та громадських об’єднань і організацій в питаннях національно-патріотичного виховання молоді.

В свою чергу представники областей поділилися своїми думками стосовно створення координаційних рад, а також окреслили реальний стан справ на місцях.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини