Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 03:54:31

Представники ОПОРИ фіксують масові оскарження дій окружної комісії

05.07.2016   16:11Агенцiя

З приводу дій ОВК 206, що мали місце з 29 червня по 1 липня 2016 року, суб’єкти виборчого процесу звертаються не тільки до Чернігівського окружного адміністративного суду, а й до Центральної виборчої комісії та правоохоронних органів.

4 липня, відбулися судові засідання стосовно визнання протиправною та скасування Постанови окружної виборчої комісі 206 округу щодо відхилення кандидатур на членів ДВК. Цього разу Чернігівський окружний адміністративний суд розглянув позови довіреної особи кандидата Єрмакова Олександра Юрійовича, кандидата Кухара Едуард Володимирович та довіреної особи кандидата Черненко Валентини Анатоліївни.

Позов довіреної особи кандидата Єрмакова Олександра Юрійовича був задоволений частково - суд визнав протиправною та скасував Постанову ОВК 206  у частині відхилення подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій конкретно даного кандидата. Одночасно з цим суд відмовив у задоволені позовних вимог у повному обсязі кандидата Кухара Едуард Володимирович та довіреної особи кандидата Черненко Валентини Анатоліївни.

Вищенаведене рішення Чернігівського окружного адміністративного суду є ідентичним рішенню, винесеному за позовом довіреної особи кандидата у народні депутати Тімоша Віталія Вікторовича, який має той самий предмет оскарження, але судове засідання по ньому відбулося раніше, 3 липня.

Відповідно до показань Теплякова Сергія Олександровича (довіреної особи кандидата в депутати Юрія Власенка), який був викликаний як свідок на засідання 3 липня кандидатам, які знаходилися в окружній виборчій комісії 29 червня, в останній день прийому подань на членів ДВК, відмовляли в реєстрації. За даним фактом довіреною особою на місці було складено акт про порушення Закону України “Про вибори народних депутатів”. Скарга за згаданим актом надійшла до Центральної виборчої комісії.

Під час прес-конференції Бондаренко Богдан (довірена особа кандидата Григорія Ткаченка) повідомив про звернення до правоохоронних органів.  Зокрема, 1 липня було подано заяву до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області з проханням порушити кримінальне провадження за ст. 157-158 Кримінального кодексу України за фактом фальсифікації виборчої документації з метою перешкоджання реалізації виборчих прав.


https://www.oporaua.org/novyny/42848-chernigivshchina-predstavniki-opori-fiksuyut-masovi-oskarzhennya-dij-okruzhnoji-komisiji

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.