Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 18:40:36

Чорні технології стартували у Чернігові. ФОТО

04.07.2016   12:18Агенцiя

За два тижні до виборів у Чернігіві почали поширювати листівки проти одного з кандидатів.

Цікаво, що обклейка проводиться не лише у 206 окрузі, а по всьому місту.

Листівки проти кандидата в народні депутати Микитася містить вихідні дані. Так відповідальний за випуск - Єфремов І.І., наклад 999 штук, надруковано на власному обладнанні.

Агітаційні матеріали зазначають, що "Микитась - це кандидат від влади", "Микитась - це скупка земель олігархів", "Микитась - це незаконні забудови Чернігова".

"Чернігівський монітор"

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини