Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 18:41:51

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про підкуп виборців

02.07.2016   11:32

Поліція Чернігова відкрила кримінальне провадження за повідомленням про підкуп виборців в обласному центрі по вулиці Ватутіна.

Увечері 1 липня до чергової частини Чернігівського відділу поліції надійшла інформація, що в Чернігові по вулиці Ватутіна може здійснюватися підкуп виборців.
 
На місце події прибула слідчо-оперативна група й декілька патрульних екіпажів. Під час перевірки інформації правоохоронці встановили, що в цьому будинку довіреною особою кандидата в народні депутати по одномандатному виборчому округу №206 проводилися заходи, пов’язані з агітаційним процесом.
 
Також в садибі знаходилися особи, які представилися агітаторами від кандидата в народні депутати. Ці громадяни з використанням фото- і відеофіксації документували процес вручення виборцям посвідчень громадського активіста.
 
В ході огляду місця події вилучено ноутбук, 2 фотоапарати, штатив, принтер, кілька десятків примірників зошитів агітатора без відомостей про замовника та установу, що здійснила друк, тираж, інформації про відповідальних за друк, аркуші з контактними даними осіб, а також пластикові посвідчення із зображеннями та даними осіб та незаповнені пластикові картки.
 
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборця, учасника референдуму) - караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.
 
Особи, виявлені в ході розслідування, причетні до правопорушення, будуть притягнуті до відповідальності.
 
Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression