Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 20:00:53

В Чернігові поліція відкрила кримінальне провадження за інформацією про підкуп виборців

24.06.2016   16:00

Поліцейські Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області відкрили кримінальне провадження за фактом звернення народного депутата України щодо систематичного підкупу виборців на 206 одномандатному виборчому окрузі з проміжних виборів до Верховної Ради України.

23 червня до Чернігівського відділу поліції надійшло звернення від народного депутата України, що до нього, як до народного депутата України, звертаються жителі м. Чернігова щодо підкупу виборців на 206 одномандатному виборчому окрузі з проміжних виборів до Верховної Ради України.

За інформацією заявників, виборчим штабом одного з кандидатів у народні депутати України створена та активно використовується так звана «сітка» із залученням найманих «агітаторів», які за грошову винагороду скуповують голоси виборців.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборця, учасника референдуму) - караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини