Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 20:16:24

День виборів – уже через місяць. ВІДЕО

18.06.2016   08:21Агенцiя

17 липня округ № 206, до якого входять частина Новозаводського району Чернігова, Чернігівський і Ріпкинський райони вибиратимуть свого «представника народу» до Верховної Ради замість Владислава Атрошенка. Сьогодні – був останній день реєстрації кандидатів. Про те, як проходить підготовка до дня виборів, відзвітував голова ОВК по 206-му.

Голова ОВК по 206-му округу Євгеній Артеменко дає прес-конференцію 17 червня о 13.00. На цей час комісія зареєструвала 24 кандидатів, але за наступні 4 години цифра може змінитись – реєстрація закінчується 17 червня о 17.00. Остаточну цифру претендентів на депутатський мандат від 206-го округу в ОВК обіцяють оголосити через три дні.

Після проведених Центрвиборчкомом замін членів ОВК №206, вона уже працює в повному складі, 18 чоловік — приміщень на всіх не вистачало, тому голова комісії сидить в одному кабінеті із секретарем і бухгалтером, втім, каже, роботі це не заважає. В ОВК уже приїздила поліція – Євгеній Артеменко спростовує чутки, що через конфлікти між членами комісії, стверджує – правоохоронці просто хотіли познайомитись.

Заяв і скарг від виборців до ОВК поки не надходило, але її голова дякує журналістам за прискіпливу увагу до виборів – часто про порушення він дізнається саме зі ЗМІ.

Не готовий Євгеній Артеменко поки звітувати і про виборчі фонди кандидатів, з яких вони мають фінансувати свою учать у виборах – їх контролює спеціальна група зі складу членів ОВК, але обіцяє дати відповіді на всі інформаційні запити, які надійдуть з цього приводу.
Так само не готовий він коментувати і ситуацію з браком коштів – каже, зазвичай ОВК готувала свій кошторис і подавала до ЦВК. На цих же проміжних виборах ЦВК визначає бюджет. І поки що його не вистачає.

Євгеній Артеменко, голова ОВК № 206: «На сьогодні виділено 2 млн. 502 тис. грн.. Якщо всі комісії будуть заповнені по закону, як ми і планували, то на нашому окрузі буде працювати 2692 працівника. 2 млн.745 тис. ми повинні заплатити. Зараз 2,5 мільйони – уже нестиковка. 1 млн. 183 тисячі на наших рахунках знаходиться – ми отримали 51% фінансування».

Але виборців Євгеній Артеменко заспокоює – каже, ще такого не було, щоб виборів не було. І визнає – проміжним виборам держава приділяє менше уваги, ніж черговим. А дарма, як показує минулорічний досвід 205-го округу.


Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.