Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 13:36:02

Кандидатам в депутати псують агітаційні матеріали та розповсюджують “брудну агітацію”

15.06.2016   08:15Агенцiя

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували випадки псування зовнішньої агітаційної продукції кантидатів у депутати по 206 виборчому округу Егора Фірсова (самовисуванець), Юрія Власенка (ВО “Батьківщина”) та Дмитра Блауша (“Радикальна партія Олега Ляшка”). Найчастіше кандидатам пошкоджують сіті-лайти.

7 червня кандидат в депутати Єгор Фірсов  повідомив про пошкодження агітаційних матеріалів на власній сторінці в соціальній мережі. В пості він заявляє, що такі випадки мають постійний харакрер. Факт пошкодження сіті-лайтів дійсно зафіксували спостерігачі ОПОРИ в мікрорайоні “Масани”.

Як повідомило інтернет-видання “Високий вал” 11 червня один із білбордів кандидата від «Батьківщини» Юрія Власенка виявився залитим фарбою. Зіпсований білборд знаходився на виїзді з міста Чернігова, біля силікатного заводу. Наразі, не встановлено, хто пошкодив зображення на білборді, але сам плакат уже замінили.

За кілька днів, 13 червня, спостерігачі також зафіксували пошкодження сітілайтів кандидата в депутати Дмитра Блауша. Крім того, в місті поширюються наліпки проти Дмитра Блауша. Вони містять зображення непристойного характеру та не мають вихідних даних.

Сам кандидат у своєму коментарі ОПОРІ повідомив, що збирається звертатися із заявою до правоохоронних органів з приводу цих фактів та вживає заходів щодо виявлення осіб, які розповсюджують “брудну агітацію”.

“Відповідно до ч. 25 ст. 74 Закону “Про вибори народних депутатів України”, перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборної агітації, а також порушення встановленого законом порядку проведення агітації тягнуть за собою відповідальність, встановлену законами України, - прокоментував координатор громадського спостереження у Чернігівській області Святослав Бабіля, - а відповідно до ч. 2 ст. 157 Кримінального кодексу України, перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб'єкта виборчого процесу, поєднане із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, тягне за собою покарання у виді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.”

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини