Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 23:14:46

Як протидіяти антиукраїнській пропаганді – радились чернігівські медійники та представники громадськості

11.06.2016   08:14Агенцiя

Зміцнення інформаційної безпеки та захист від агресора в інформаційній війні – це питання стало темою відкритого семінару-дискусії, проведеного Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 10 червня.

В обговоренні нагальних проблем українського інформаційного простору взяли участь представники органів влади, місцевих ЗМІ та громадськості.

Про стан інформаційного поля області присутніх поінформував начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Валерій Сорокін.

– Займатись інформаційною безпекою мають не тільки спеціальні служби та посадові особи державних органів влади. Внесок у цю справу доступний будь-кому, хто бере участь у процесі комунікацій, – зазначив він у своєму виступі.

Валерій Сорокін розповів про технічні та маніпуляційні аспекти впливу на свідомість медіаспоживачів, які російські пропагандисти використовують в антиукраїнській інформаційній війні.

Як зауважив доповідач, сьогодні у нашого супротивника є достатньо ресурсів – як фінансових, так і інформаційних – для ведення широкої антиукраїнської пропаганди. І в цій боротьбі ми можемо протиставити йому як власний інтелектуальний потенціал та свідоме медіаспоживання, так і обережність у роботі з інформацією.

Своїм досвідом захисту медіапростору з учасниками дискусії поділилися головний редактор Інтернет-видання «Свобода.ФМ» Владислав Савенок та редактор англомовної платформи «Євромайдан Преса» Аля Шандра. Владислав Савенок, зокрема, розповів про масові хвилі антиукраїнських пропагандистських коментарів в інтернет-просторі Чернігівщини та власний рецепт боротьби з ними.

Аналізуючи проблеми доступності українського теле- і радіомовлення до прикордонних районів області, учасники семінару вкотре наголосили на необхідності розширення його покриття, в тому числі нагадали про потребу створення альтернативного ТОВ «ЗЕОНБУД» провайдера цифрового телебачення.

Останні новини Чернігівщини

Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці 14:07

Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.

Кращі з кращих: педагогам області вручили відзнаки конкурсу «Учитель року – 2023» 14:05

Урочистості, присвячені підсумкам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», відбулися сьогодні в обласному центрі. Переможців, лауреатів та дипломантів вітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.