Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 липня, 09:47:40

В ОВК № 206 відбулася дискусія щодо затвердження проекту кошторису видатків

07.06.2016   13:56Агенцiя

6 червня, окружна виборча комісія № 206 провела чергове засідання. Два новопризначених члени комісії склали присягу та набули повноважень, а основним питанням порядку денного стало затвердження проекту кошторису, за яким працюватиме окружна і дільничні виборчі комісії під час виборів.

Відповідно до ч. 6 ст. 46 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, окружна виборча комісія у десятиденний строк з дня її утворення на основі середніх норм видатків, затверджених Центральною виборчою комісією, складає єдиний кошторис видатків для підготовки і проведення виборів із включенням до нього видатків окружної виборчої комісії та видатків для потреб дільничних виборчих комісій, який затверджується Центральною виборчою комісією.

Проте, як з’ясувалося на засіданні, ЦВК не надала окружній комісії середніх норм видатків, а також не визначила ліміт витратних коштів згідно з процедурою. Натомість, до ОВК надійшов пропонований Єдиний кошторис видатків у сумі 2502010 грн. Члени окружної виборчої комісії не погоджувалися затвердити проект кошторису, який не підтверджений середніми нормами, як вказано у Законі.

Водночас слід зазначити, що порядок фінансування окружних виборчих комісій затверджений Постановою ЦВК від 12.07.2012 №110 передбачає особливості затвердження кошторису на проміжних виборах: “ЦВК у разі проведення повторних або проміжних виборів депутата в одномандатному виборчому окрузі визначає обсяг коштів, необхідних для окружної виборчої комісії з урахуванням видатків для потреб дільничних виборчих комісій відповідного виборчого округу”. У пункті 4 Порядку зазначено: “У разі проведення повторних, проміжних виборів депутата в одномандатному виборчому окрузі окружна виборча комісія на підставі визначеного Центральною виборчою комісією обсягу коштів у десятиденний строк з дня її утворення складає та подає на затвердження до Центральної виборчої комісії проект єдиного кошторису видатків окружної виборчої комісії для підготовки та проведення повторних, проміжних виборів депутата в одномандатному виборчому окрузі”. Тобто Порядок фінансування, на відміну від Закону України “Про вибори народних депутатів України”, не передбачає затвердження середніх норм видатків.

У пошуках рішення, яке забезпечить належну роботу окружної та дільничних комісій, члени ОВК прийняли рішення затвердити частину обсягу коштів необхідних для підготовки та проведення дострокових виборів народних депутатів у 206 виборчому окрузі у сумі 2 502 010 грн. у відповідності до Постанови ЦВК від 3 червня 2016 року №172 та надіслати до ЦВК проект Єдиного кошторису видатків окружної виборчої комісії. 

Також під час засідання комісія визначилася щодо надання права підпису фінансової та податкової звітності. Відповідно, право першого підпису отримав голова ОВК Артеменко Євгеній Володимирович, право другого підпису – головний бухгалтер Музика Надія Михайлівна.
Окрім того, члени комісії вирішили організаційні питання - розподілили функціональні обов’язки та затвердили графік чергування.

Святослав Бабіля, координатор громадського спостереження у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині провели в останній путь загиблого воїна

На Чернігівщині провели в останній путь загиблого воїна 09:44

Вчора Чернігівщина попрощалася з земляком - капітаном Копилом Віктором Миколайовичем, який ціною власного життя захищав Україну від ворожої навали.

Рятувальники навчають дітей правилам безпеки

Рятувальники навчають дітей правилам безпеки 09:32

Про безпеку треба знати - про безпеку треба дбати – головний меседж, який хочуть донести рятувальники Чернігівщини до підростаючого покоління в умовах воєнного стану.

у липні-серпні можна здобути професію манікюрника, перукаря, кравця, муляра, візажиста, бджоляра. Графік навчання від центру зайнятості 09:23

Бажаєте безкоштовно і в стислі терміни отримати затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію?

Ніжинські герої-комунальники ризикували життям заради чистого міста 09:15

Ще зовсім недавно місто здригалось від обстрілів окупантів, які нахабно вдерлись на нашу землю. Незважаючи на небезпеку та ризикуючи власним життям комунальники продовжували працювати.

Співробітника УДО на Чернігівщини судитимуть за зраду

Співробітника УДО на Чернігівщини судитимуть за зраду 09:08

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно співробітника охорони Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України за фактами самовільного залишення місця служби та державної зради (ч. 5 ст. 407, ч. 2 ст. 111 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини