Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 14:34:59

Партія "Відродження" висунула по 206 Володимира Винниченко

06.06.2016   14:17Агенцiя

Рішення було прийнято за результатами позачергового з'їзду партії 3 червня.

Партія "Відродження" висунула кандидатів для участі у проміжних виборах народних депутатів України 17 липня в одномандатних виборчих округах.

Як повідомили в прес-службі політсили, відповідне рішення було прийнято за результатами 4-го етапу VI позачергового з'їзду партії, який відбувся 3 червня.

За результатами з'їзду прийнято рішення висувати кандидатів у наступних одномандатних виборчих округах: № 27 (Дніпропетровська область) – Анатолій Крупський; № 151 (Полтавська область) – Людмила Овчаренко; № 183 (Херсонська область) – Михайло Опанащенко; № 206 (Чернігівська область) – Володимир Винниченко.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини