Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 09:52:42

У Чернігові кандидат розгорнув агітаційну кампанію, не дочекавшись рішення ЦВК про реєстрацію

06.06.2016   07:13Агенцiя

4 червня в одному з мікрорайонів міста представником «ОПОРИ» зафіксовано проведення агітаційних заходів за участі висуванця від ВО «Батьківщина» Юрія Власенка. Потенційний кандидат спілкувався з виборцями та роздавав свої візитівки, в той час,як агітатори розповсюджували газету обласного осередку партії.

У місті з’явилася зовнішня агітація із зображенням майбутнього кандидата та його цитатами. На друкованих агітаційних матеріалах висуванця, розміщених на носіях зовнішньої реклами, вказано, що замовником і відповідальним за друк є Власенко Ю.Д.

Як зазначив Юрій Власенко у розмові з представником ОПОРИ, зустрічі з виборцями проводяться як в Чернігівському районі, так і по місту. Зі слів керівника міської парторганізації ВО «Батьківщина», він вже подав документи для реєстрації кандидатом, однак всю технічну роботу виконує центральний офіс партії.

Відповідаючи на запитання представника «ОПОРИ» про джерела фінансування агітаційних заходів, майбутній кандидат зазначив, що виборчий фонд відкриватиметься після рішення про реєстрацію, а агітація проводиться за кошти партії. «Принаймні ми це робимо відкрито від політичної сили, чекаємо відкриття фонду і все будемо робити через фонд», - прокоментував свої дії Юрій Власенко.

Нагадаємо, відповідно до ч. 1 ст. 70 Закону, партія, кандидати в депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидати в депутати в одномандатному окрузі мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати. А відповідно до ч. 6 ст. 68 Закону, передвиборна агітація здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на забезпечення ведення передвиборної агітації відповідно до цього Закону, коштів виборчих фондів партій, кандидатів у депутати в одномандатних округах. Використання власних коштів партій, кандидатів у депутати чи коштів з інших джерел для проведення передвиборної агітації забороняється. Таким чином, Юрій Власенко проводить агітаційну кампанію із порушенням вимог закону.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:25

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 16 осіб постраждали.

Управління транспорту рекомендує пасажирам безготівковий розрахунок за проїзд

Управління транспорту рекомендує пасажирам безготівковий розрахунок за проїзд 09:23

Пасажирам громадського транспорту управління транспорту Чернігівської міської ради рекомендує обирати безготівковий спосіб розрахунку за проїзд.

Розтратила півмільйона гривень, що призначалися на соціальні виплати та пенсії: поліція відкрила кримінальне провадження 09:19

Поліцейські розслідують факт розтрати коштів співробітницею одного з відділень поштового зв’язку в Чернігівському районі. Гроші призначалися на соціальні виплати та пенсії місцевих мешканців.

30 листопада - цей день в Україні та в світі

30 листопада - цей день в Україні та в світі 09:17

ДЕНЬ 645 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 645 RUSSIAN AGRESSION

Поліція розслідує обставини ДТП з травмованими в Корюківському районі 19:48

Сьогодні, близько 8-ї ранку, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч неподалік села Дягова сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали люди.