Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 20:34:46

Виборча кампанія "стартувала": заради провокації та гарного телевізійного сюжету в Ріпках напали на співробітницю осередку БПП

04.06.2016   21:17

Редакція "Чернігівського монітору" у відповідь на матеріал «В смт. Ріпки представника ОПОРИ замкнули в офісі осередку Блоку Петра Порошенка "Солідарність" під час фіксації порушення виборчого закону» отримала думку іншої сторони конфлікту. Надаємо її без скорочень.

Чернігівська спільнота обурена провокацію, яка сьогодні ледве не сталася в Ріпкинському осередку «БПП «Солідарність», де людина із нібито посвідченням журналіста, увірвавшись до приміщення, застосувала до присутньої в офісі партії жінки силу.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, резонанс справі провокатори намагалися надати за рахунок передвиборчих перегонів та згадування прізвища партнера Благодійного фонду «Поліський оберіг» Максима Микитася (який, нагадаємо, на момент інциденту не є кандидатом на нинішній кампанії у 206-му окрузі).

Молодий чоловік, який спочатку назвав себе журналістом, не дав роздивитися службове посвідчення, потім назвав себе представником руху «Опора» та почав провокувати присутню робітницю.

Жінка, яка доволі люб’язно відповідала нібито «журналісту», зрозумівши провокацію, попросила чоловіка покинути приміщення, але проти неї була застосована фізична сила. «Я навіть не думала, що всі ці політичні розбірки та провокації, які тільки по телевізору можна подивитися, можуть дійти до нашого невеличкого населеного пункту», - зізнається Марія, яка нині через шоковий стан перебуває під наглядом медичних працівників.

Нагадаємо, що у ситуацію, яку певні активісти намагалися виставити як провокацію проти БПП, вдалося урегулювати тільки-но після приїзду правоохоронці. Представники штабу ББП вже подали заяву в міліцію щодо провокації. Ми слідкуємо за розвитком подій.


До теми: В смт. Ріпки представника ОПОРИ замкнули в офісі осередку Блоку Петра Порошенка "Солідарність" під час фіксації порушення виборчого закону

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.